Producenci

Media społecznościowe

Przygotowując wyprawkę do szkoły, obok podręczników i zeszytów, bardzo ważnym zakupem są takie przybory szkolne jak artykuły plastyczne i piśmienne. Jest to spore wyzwanie, ponieważ rynek przesycony jest przeróżnymi artykułami mającymi na celu wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z naszego portfela, przy jakości wykonania niejednokrotnie nie adekwatnej do ceny. Jak się uchronić przez nieprzemyślanymi zakupami? Warto zaplanować zakupy wyprawki z wyprzedzeniem i nie dać się kusić naciągaczom. Bardzo ważne jest, aby przeglądać oferty jedynie renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość swoich produktów. Artykuły wyprodukowane przez takie firmy posiadają atesty jakości i certyfikaty zapewniające, że kupujemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka. Tej pewności zdecydowanie nie będziemy mieć kupując tanie produkty nieznanego pochodzenia, które mogą posiadać szkodliwe substancje.

Ważnym kryterium przy wyborze artykułów plastycznych, będzie wiek dziecka. Dla najmłodszych artystów, posiadamy bogatą ofertę bezpiecznych, przeznaczonych właśnie dla nich kredek, farbek oraz flamastrów. Dla nieco starszych, znajdą się artykuły bardziej specjalistyczne, takie jak pastele czy gumki chlebowe. Dla każdego miłośnika kreatywnych zajęć plastycznych, znajdzie się coś co przypadnie do jego gustu, wymagań i zapotrzebowania.

Dużym ułatwieniem przy zaplanowaniu i zakupieniu elementów wyprawki są zakupy przez Internet. Kupując w ten sposób możesz sprawdzić różne rodzaje artykułów, porównać między sobą ich specyfikację czy też przeczytać na ich temat opinie innych osób. Dodatkowo masz pewność, że nie zdublujesz zakupu któregoś artykułu, zapominając niechcący o innym. Wszystko co powinno znaleźć się w piórniku ucznia, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Proponujemy bogatą ofertę artykułów do rysowania i malowania, a także wszelkie akcesoria potrzebne na zajęciach artystycznych. Kupią Państwo u nas także przybory do pisania. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i najlepszej jakości. Nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę i zaplanuj je już dziś!

Zestaw kreatywny z gliną samoutwardzalną ZWIERZĄTKA CUTTIES KIDEA

5901130098729

590113009872916141

16,61 zł

- +

Producent: Derform

 
Dodatkowy opis

W opakowaniu znajduje się :

  • 300 g gliny samoutwardzalnej, 
  • 6 kolorów farbek,
  •  5 narzędzi rzeźbiarskich, 
  • dwa pedzelki różnej wielkości 
  • instrukcja "krok po kroku". 

Podążając za krokami instrukcji i przy pomocy narzędzi można ulepić trzy słodkie zwierzątka! 

Niezwykle kryjące farbki o intensywnych barwach nadają figurkom charakter. 

Gotowe figurki można podarować bliskiej osobie lub udekorować nimi na przykład biurko.

Zestaw glina samoutwardzalna potwory to świetny pomysł na wspólną, kreatywną zabawę z dzieckiem lub na wyjątkowy prezent.

 
Podstawowe cechy
Artykuły szkolneZeszyty i bloki

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Zestaw kreatywny z gliną samoutwardzalną ZWIERZĄTKA CUTTIES KIDEA

Zestaw kreatywny z gliną samoutwardzalną ZWIERZĄTKA CUTTIES KIDEA

Produkty powiązane

Menu

QR code