Producenci

Media społecznościowe

Nożyczki 

Nożyczki

Kompletowanie wyprawki szkolnej zaczynamy najczęściej od zakupu stosownego do wieku i potrzeb plecaka szkolnego, dopiero później przychodzi czas na – wyczekiwane przez wszystkich uczniów – wybieranie piórnika szkolnego oraz wyposażenia piśmienniczo-plastycznego. W piórniku szkolnym każdego ucznia obok kredek, długopisów, pióra, ołówków, gumki do mazania i kolorowych długopisów znaleźć się powinny dobrej jakości nożyczki. Nie tylko dlatego, że stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego ucznia szkoły podstawowej, ale są niezbędnym narzędziem służącym do przecinania i wycinania z papieru, tektury, brystolu i wielu innych materiałów.

Z myślą o najmłodszych sięgajmy po nożyczki wykonane z plastiku z bezpiecznymi ostrzami, które nie zranią skóry, nie utną włosów, nie przetną ubrań, nie przewodzą prądu, ale mimo to doskonale przecinają papier i miękką tekturę. Nożyczki Maped dla najmłodszych wzmocnione są dodatkowo włóknem szklanym, co w praktyce przekłada się na długie i bezpieczne użytkowanie. Dla starszych dzieci sięgajmy po klasyczne nożyczki szkolne z plastikowym, ergonomicznym uchwytem, które doskonale poradzą sobie z przecinaniem papieru, brystolu, tekturki oraz innych materiałów używanych podczas zajęć szkolnych. Wartymi polecenia są nożyczki szkolne Colorino, nożyczki szkolne Maped oraz nożyczki szkolne Bambino. Z myślą o uczniach i uczennicach leworęcznych sięgajmy po nożyczki dla leworęcznych Bambino lub nożyczki dla leworęcznych Maped. Szeroki wybór kolorów i odcieni nożyczek szkolnych pozwoli każdemu chłopcu i dziewczynie znaleźć coś dla siebie, współgrającego kolorystycznie z odcieniem piórnika oraz pozostałymi akcesoriami szkolnymi.

Wyświetlam 1 - 15 z 15 produktów
 • Nożyczki z ergonomicznym...
  5,20 zł

  Nożyczki ze stali nierdzewnej posiadające wygodny ergonomiczny uchwyt i zaokrąglone końce. Podziałka 13 cm. Kolor wysyłany jest losowo. 

 • Nożyczki dla...
  3,75 zł

  Nożyczki szkolne dla leworęcznych firmy Bambino. Posiadają wygodne, wyprofilowane plastikowe uchwyty oraz odbojnik. Bardzo dobrze przecinają papier, brystol. tekturkę i inne materiały używane podczas zajęć szkolnych. Kolor nożyczek wysyłamy losowo.

 • Nożyczki 13,5 cm z...
  3,29 zł

  Nożyczki szkolne firmy Bambino. Posiadają wygodne, wyprofilowane plastikowe uchwyty oraz podziałkę centymetrową na ostrzu. Bardzo dobrze przecinają papier, brystol. tekturkę i inne materiały używane podczas zajęć szkolnych.

 • Nożyczki 13 cm z...
  3,10 zł

  Nożyczki szkolne 13 cm Essentials firmy Maped. Kolor nożyczek wysyłamy losowo.

 • Magiczne nożyczki dla...
  7,40 zł

  Nożyczki z bezpiecznymi ostrzami: nie tną skóry, włosów ani ubrań, nie przewodzą prądu, doskonale przecinaja papier. Wykonane są z plastiku wzmocnionego włóknem szklanym, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Kolor nożyczek wysyłamy losowo.

 • Nożyczki ergonomiczne 13 cm...
  10,15 zł

  Ergonomiczne nożyczki szkolne firmy Maped. Posiadają wyprofilowane, miękkie w środku uchwyty oraz zdobione ostrza. Bardzo dobrze przecinają papier, brystol, tekturkę i inne materiały używane podczas zajęć szkolnych. Kolor nożyczek wysyłamy losowo.

 • Nożyczki dla...
  3,25 zł

  Nożyczki szkolne dla leworęcznych firmy Maped. Posiadają wygodne, wyprofilowane plastikowe uchwyty oraz podziałkę centymetrową na ostrzu. Bardzo dobrze przecinają papier, brystol. tekturkę i inne materiały używane podczas zajęć szkolnych. Kolor nożyczek wysyłamy losowo.

 • Nożyczki dla dzieci...
  5,23 zł

  Nożyczki dla dziecki Kidea z motywem uroczej białej pandy.Zaokrąglone końcówki oraz ergonomiczne uchwyty zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Atrakcyjny wygląd sprawia, że dzieci chętniej po nie sięgają i czerpią ogromną radość z zabawy.

 • Nożyczki dla dzieci...
  24,99 zł

  Nożyczki dla dziecki Kidea z motywem uroczego różowego chomikaZaokrąglone końcówki oraz ergonomiczne uchwyty zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Atrakcyjny wygląd sprawia, że dzieci chętniej po nie sięgają i czerpią ogromną radość z zabawy.

 • Nożyczki dla dzieci...
  5,23 zł

  Nożyczki dla dziecki Kidea z motywem uroczej białej pandy.Zaokrąglone końcówki oraz ergonomiczne uchwyty zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Atrakcyjny wygląd sprawia, że dzieci chętniej po nie sięgają i czerpią ogromną radość z zabawy.

 • Zestaw plastyczny piśmienny...
  40,00 zł

  Zestaw 13 aksesoriów piśmienno-plastycznych Kidea z uwielbianej przez dzieci serii zwierzaki. W składu zestawu wchodzą: ✅  4 x długopis (biała panda, różowy chomik, niebieska myszka, szop pracz) ✅  2 x nożyczki (różowy chomik, niebieska myszka) ✅  2 x temperówka (różowy chomik, niebieska myszka) ✅  2 x gumka zapachowa (miś polarny, miś brunatny) ✅  3 x...

 • Nożyczki dla dzieci...
  5,23 zł

  Nożyczki dla dziecki Kidea z motywem szopa pracza w kolorze szarym.Zaokrąglone końcówki oraz ergonomiczne uchwyty zapewniają wysoki komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Atrakcyjny wygląd sprawia, że dzieci chętniej po nie sięgają i czerpią ogromną radość z zabawy.

 • Zestaw plastyczny piśmienny...
  40,00 zł

  Zestaw 13 aksesoriów piśmienno-plastycznych Kidea z uwielbianej przez dzieci serii zwierzaki. W składu zestawu wchodzą: ✅  4 x długopis (biała panda, różowy chomik, niebieska myszka, szop pracz) ✅  2 x nożyczki (szary szop pracz, biała panda) ✅  2 x temperówka (szary szop pracz, biała panda) ✅  2 x gumka zapachowa (koala, panda) ✅  3 x klej w sztyfcie...

 • Nożyczki 13,5 cm z...
  3,50 zł
  Chwilowo niedostępny

  Nożyczki szkolne firmy Colorino. Posiadają wygodne, wyprofilowane plastikowe uchwyty oraz podziałkę centymetrową na ostrzu. Bardzo dobrze przecinają papier, brystol. tekturkę i inne materiały używane podczas zajęć szkolnych.

 • Nożyczki szkolne z...
  3,75 zł
  Chwilowo niedostępny

  Nożyczki szkolne Bambino dla osób leworęcznych z odwróconymi ostrzami. Do użytku szkolnego lub domowego.idealne do nauki wycinania wyposażone w odbojnik, który po każdym zaciśnięciu powoduje, że nożyczki wracają do pozycji otwartej dla leworęcznych plastikowa rękojeść idealnie dopasowuje się do dłoni dziecka KOLOR WYSYŁANY JEST LOSOWO

Wyświetlam 1 - 15 z 15 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów