Producenci

Media społecznościowe

Plecaki Minecraft

Plecaki Minecraft 

Plecaki Minecraft

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów
 • 86,60 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny Minecraft w kolorze beżowym. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

 • 81,90 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny Minecraft w kolorze niebieskim. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

 • 118,10 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny z odczepianą śniadaniówką Minecraft. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

 • 125,90 zł

  Plecak szkolny młodzieżowy Minecraft w kolorze szarym. To idealna propozycja dla uczniów z starszych klas szkoły podstawowej oraz liceum. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów