Producenci

Media społecznościowe

Plecaki Majewski 

Plecaki St.Majewski / Majewski

Kompletowanie wyprawki szkolnej warto zacząć od zakupu dobrej jakości plecaka szkolnego, bo obok książek i zeszytów to on gra pierwsze skrzypce w wyposażeniu każdego ucznia. Typ i model plecaka szkolnego dostosowujemy do wieku i potrzeb jego użytkownika – nie powinien być ani zbyt duży, ani zbyt mały. Plecaki na kółkach Bez względu na to czy poszukujemy plecaka szkolnego dla pierwszoklasisty, plecaka dla ucznia klas 4-8 czy plecaka dla licealisty, to powinien on posiadać pięć podstawowych cech: anatomicznie profilowane plecy, regulowane i szerokie szelki, pakowność, elementy odblaskowe, praktyczne kieszenie do przechowywania drobiazgów. 

Plecaki Majewski są nie tylko bardzo popularne wśród uczniów, ze względu na niebanalny design, ale od wielu już lat zbierają same pozytywne opinie od rodziców, bo odznaczają się najwyższą jakością materiałów. Oferta marki St.Majewski, (także producenta marki Bambino) to plecaki szkolne o zróżnicowanej kolorystyce i atrakcyjnym wzornictwie, zarówno wielokolorowe, jednokolorowe, jak i wzorzyste. Wybierać możecie spośród plecaków Majewskiego dla różnych kategorii wiekowych, znajdziecie m.in.: plecaki przedszkolne Majewski, plecaki szkolne Majewski dla klas 1-3, plecaki na kółkach Majewski. Z kolei w podkategoriach znajdziecie rozróżnienie na plecaki szkolne Majewski dla dziewczynek oraz plecaki szkolne Majewski dla chłopców. 

Wyświetlam 1 - 58 z 58 produktów
Wyświetlam 1 - 58 z 58 produktów

Plecaki szkolne St.Majewski dla pierwszoklasistów i klas 2-3 

Zakup pierwszego plecaka szkolnego zawsze jest bardzo ekscytujący zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Jednak aby plecak szkolny dobrze spełniał swoją funkcję powinien posiadać takie cechy jak: profilowane plecy, niewielki ciężar, praktyczne rozmieszczenie kieszeni, pakowność, wodoodporność oraz atrakcyjny design. Plecaki szkolne Majewski dla pierwszoklasistów spełniają wszystkie te kryteria, a nawet więcej, bo są ekstra lekkie i wyposażone są w szerokie ergonomiczne szelki z regulacją długości. Obecność odblaskowych elementów na plecakach szkolnych Majewski stanowi atrakcyjną dekorację i co ważniejsze, zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Funkcjonalność plecaków szkolnych Majewski zwiększa obecność dwóch (w większości modeli) pojemnych komór do przechowywania książek, zeszytów i pozostałych elementów szkolnego ekwipunku. Praktyczne kieszenie zewnętrzne, zasuwane na zamek, w plecakach szkolnych Majewski pozwalają z kolei na bezpieczne przechowywanie drobiazgów, takich jak portfel klucze czy telefon komórkowy, a obecność bocznych elastycznych kieszonek na przechowywanie bidonu lub butelki z napojem. 

Plecaki szkolne Majewski dla dziewczynek 

Plecaki szkolne Majewski dla dziewczynek to przede wszystkim modele w odcieniach róży, niebieskiego, zieleni, fioletu i wielu innych. Wzornictwo marki Majewski jest na tyle zróżnicowane, że każda znajdzie coś dla siebie. Plecaki na kółkach W gusta dziewczynek lubiących słodkie zwierzątka wpiszą się zapewne plecaki szkolne Majewski z popularnej linii My Little Friends z motywem rozkosznego kotka oraz uroczych piesków Yorka i Shih Tzu z kokardą. Dla małych miłośniczek bajkowych opowieści znajdą się z kolei plecaki szkolne Majewski z motywem Minionków, Krainy Lodu-Frozen, Furby, Equestria Girls, My Little Pony, Myszki Minnie. 

Plecaki szkolne Majewski dla chłopców

Szeroki wybór plecaków szkolnych Majewski dla chłopców pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Wzornictwo marki Majewski wychodzi naprzeciw upodobaniom i zainteresowaniom najmłodszych, stąd jest bardzo zróżnicowane. Plecaki na kółkach Chłopcy mogą wybierać spośród plecaków szkolnych Majewski utrzymanych w odcieniach szarości, niebieskiego, granatu, zieleni i wielu innych. W gusta chłopców wpiszą się zapewne plecaki szkolne Majewski z motywami Star Wars, Angry Birds, Hot Wheels, Minionki czy Max Steel. 

Plecaki przedszkolne Majewski 

Zanim przyjdzie nam zakupić plecak dla pierwszoklasisty staniemy przed wyborem niewielkiego plecaka przedszkolnego. Warto dobrze wykorzystać ten krótki okres przedszkolny na oswojenie dziecka z plecakiem, zanim zacznie naukę w szkole podstawowej. Plecaczek do przedszkola powinien charakteryzować się niewielkim rozmiarem i wagą. Plecaki przedszkolne Majewski posiadają szeroką gamę kolorystyczną (różowy, fioletowy, zielony) oraz wzornictwo zaczerpnięte z ulubionych bajek dla najmłodszych (Minionki, My Little Pony, świnka Peppa, Myszka Minnie, księżniczki Disney, Star Wars). Plecaki przedszkolne Majewski są bardzo kompaktowe i posiadają dostosowany do wieku system wzmacniający plecy, regulowane szelki oraz odblaski zapewniające widoczność na drodze. Plecaczek przedszkolny sprawdzi się w przedszkolu, zerówce, podczas weekendowych wycieczek, ale też podczas spacerów. W ofercie znajdziecie zarówno plecaczki przedszkolne Majewski dla dziewczynek, jak i modele plecaczków przedszkolnych Majewski dla chłopców.  

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów