Producenci

Media społecznościowe

Tornistry Topgal

Czy wiecie, że Topgal to nie tylko najwyższej jakości plecaki, ale także tornistry idealne dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej. Jeśli tornister dla pierwszoklasisty to tylko Topgal, w ofercie znajdziecie zarówno tornister Topgal dla dziewczynki, jak i tornister Topgal dla chłopca. Szeroki wybór wzorów i kolorów tornistrów Topgal pozwoli każdemu przyszłemu uczniowi wybrać coś dla siebie. Decydując się na zakup tornistra Topgal nie musicie rozstrzygać dylematu – tornister czy plecak do szkoły – bowiem tornistry Topgal łączą w sobie cechy obydwu. Nie tylko wspierają zachowanie prawidłowej postawy ciała, ale zapewniają bezpieczeństwo zdrowemu rozwojowi pleców. Tornistry Topgal są na tyle pojemne, że bez trudu zmieszczą się w nich książki, zeszyty, śniadaniówka, napój oraz piórnik. Funkcjonalne rozmieszczenie kieszeni ułatwia organizację i korzystanie z tornistra Topgal nawet dzieciom o bardzo drobnej posturze. W tornistrach Topgal znajdziecie ponadto podwójnie regulowane szelki, pas piersiowy, a także odblaski zapewniające bezpieczeństwo na drodze.

Plecaki Topgal 

Plecaki Topgal

Wybór plecaka dla pierwszoklasisty, dla uczniów klas 4-8 lub dla młodzieży to zawsze duży dylemat dla rodziców i głównych zainteresowanych. Plecaki Topgal Choć plecak dla pierwszoklasisty powinien posiadać zupełnie inne cechy niż plecak młodzieżowy, to jednak wciąż na funkcjonalność obydwu składają się dokładnie te same elementy: pakowność, praktyczne rozmieszczenie kieszeni, anatomicznie profilowane plecy, odpowiednio szerokie szelki, elementy odblaskowe.

Plecaki Topgal są nie tylko modne wśród dzieci i młodzieży, ale są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oferta marki to przede wszystkim plecaki szkolne Topgal o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, zarówno wielokolorowe, jednokolorowe (np. czerwone, niebieskie, zielone), jak i wzorzyste. Wybierać możecie spośród plecaków dla różnych kategorii wiekowych. Znajdziecie m.in. plecaki przedszkolne Topgal, plecaki szkolne Topgal dla klas 1-3, plecaki szkolne Topgal dla klas 4-8, oraz plecaki młodzieżowe Topgal. Ważnym elementem oferty firmy Topgal są także tornistry, piórniki, śniadaniówki oraz akcesoria szkolne. 

PROMOCJA - TANIEJ NIŻ U PRODUCENTA

Kody rabatowe Topgal

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 97 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 97 produktów

Plecaki szkolne Topgal dla klas 1-3

Wybór i zakup plecaka dla pierwszoklasisty jest prawdziwym wyzwaniem dla rodziców. Gdy jednak postawimy na sprawdzoną markę Topgal, to wybór tego jedynego i wymarzonego modelu będzie nie tylko czystą przyjemnością, ale prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Plecak do klas 1-3 powinien być dopasowany do wzrostu i postury dziecka, stąd tylko modele z podwójną regulacją szelek i pasem piersiowym odpowiednio spełnią swoją funkcję. Plecaki do pierwszej klasy Topgal obok wymienionych wyżej cech posiadają także anatomicznie wyprofilowane plecy, co jest szczególnie istotne dla kształtującej się postawy ciała u najmłodszych. Szerokie szelki w plecakach Topgal zwiększają komfort noszenia, a fragmenty odblaskowe bezpieczeństwo na drodze. Plecaki szkolne Topgal wyposażone są ponadto w praktyczne kieszenie do przechowywania szkolnych niezbędników, w tym: piórnika, śniadaniówki, bidonu, kluczy. Każdy model wyposażony jest w uchwyt do zawieszenia pod ławką szkolną. Warto dodać, że plecaki szkolne dla klas 1-3 nie powinny ważyć więcej niż 1,2 kg, a większość modeli plecaków szkolnych Topgal dzięki zastosowaniu najnowszych technologii waży mniej niż 1 kg.

Plecaki szkolne Topgal dla klas 4-8

Poszukując plecaka szkolnego dla ucznia klas 4-8 powinniśmy brać pod uwagę poważniejsze wzory aniżeli wizerunek słodkiego kotka czy motyw bajkowy. Dzieci bardzo szybko dojrzewają, a wraz z wiekiem zaczyna pojawiać się zainteresowanie modą i dbałością o własny wizerunek. Plecaki szkolne Topgal dla uczniów 4-8 doskonale wpiszą się w upodobania dziewczyn i chłopaków dzięki niepowtarzalnemu designowi. Kolorowe wzory kwiatowe plecaków szkolnych Topgal dla dziewczyn pozostają w zgodzie z obecnymi trendami, a jednokolorowe lub graficzne modele plecaków szkolnych Topgal wpiszą się w gusta chłopców. Plecaki szkolne Topgal (a także plecaki młodzieżowe Topgal) wyposażone są w kieszeń do przechowywania elektroniki (laptopa lub tabletu), co znacznie ich zwiększa funkcjonalność. Warto pamiętać, że rozmiar plecaka szkolnego dla uczniów klas 4-8, jak w przypadku pozostałych, powinniśmy dopasować do wzrostu i postury dziecka. Plecaki szkolne Topgal dzięki regulowanym szelkom rosną razem z jego właścicielem, a obecność pasa piersiowego (w niektórych modelach) pozwala odciążyć plecy i ramiona.

Plecaki młodzieżowe Topgal

Szeroki wybór plecaków młodzieżowych Topgal pozwoli każdej dziewczynie i każdemu chłopcu wybrać coś dla siebie. Plecaki młodzieżowe Topgal to nie tylko wygoda, funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo, ale także modne wzory i kolory. Design plecaków młodzieżowych Topgal jest na tyle uniwersalny, że nie znudzi się już po kilku dniach. Młodzież może wybierać spośród plecaków młodzieżowych Topgal z wzorami geometrycznymi, kwiatowymi czy powtarzającymi się motywami zgodnymi z najnowszymi trendami. Plecaki młodzieżowe Topgal dla dziewczyn to przede wszystkim modele w odcieniach pasteli, róży, fioletów i granatów, z motywami: kwiatów, kropek, azteckich wzorów i wielu innych. Dużą popularnością wśród dziewczyn cieszą się także jednokolorowe plecaki młodzieżowe Topgal, które można spersonalizować naszywkami lub koralikami. Plecaki młodzieżowe Topgal dla chłopców to także warianty jedno i wielokolorowe. Wartymi uwagi są wzory geometryczne – krata, paski – a także modele z powtarzającymi się wzorami. Plecaki młodzieżowe Topgal posiadają specjalną kieszeń na laptop, a także kieszeń do przenoszenia śniadaniówki, butelki z napojem oraz drobiazgów typu portfel czy telefon.

Plecaki przedszkolne Topgal

Często zanim przyjdzie nam wybierać plecak dla pierwszoklasisty stajemy przed wyborem plecaka dla przedszkolaka, a ten powinien charakteryzować się niewielkim rozmiarem i wagą. Jeśli oczekujemy, że plecak przedszkolny będzie spełniał najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, to postawmy na najlepsze na rynku plecaki przedszkolne Topgal. Plecaki do przedszkola Topgal posiadają nie tylko niezliczoną ilość wzorów i motywów w radosnych kolorach (zielony, niebieski, różowy, fioletowy), ale dostosowany do wieku system wzmacniający plecy, regulowane szelki oraz odblaski zapewniające bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Plecak przedszkolny Topgal sprawdzi się w przedszkolu i zerówce, podczas wycieczek, pieszych wędrówek czy spacerów. W ofercie znajdują się zarówno plecaki przedszkolne Topgal dla dziewczynek, jak i plecaki przedszkolne Topgal dla chłopców. Zakup plecaka przedszkolnego Topgal pomoże dziecku oswoić się z tego rodzaju bagażem, zanim zacznie regularnie nosić plecak dla pierwszoklasisty.

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów