Producenci

Media społecznościowe

piórniki z wyposażeniem 

Piórniki z wyposażeniem

Znalezienie odpowiedniego piórnika szkolnego – dostosowanego do potrzeb, wieku i preferencji ucznia – może stanowić nie lada problem, szczególnie jeśli czynimy to po raz pierwszy. Zakup piórnika szkolnego będzie jedną z wielu (niełatwych) decyzji, które przyjdzie nam podjąć chwilę przed rozpoczęciem roku szkolnego. Piórniki z wyposażeniem Warto pamiętać, że obok plecaka szkolnego, to piórnik jest podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne stawianie czoła zawiłościom liczbowym na matematyce i językowym na języku polskim.

Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą producenci szkolnych akcesoriów, którzy posiadają w swojej ofercie piórniki z wyposażeniem wysokiej jakości, m.in. Coolpack, Topgal, Paso. Zakup takiego szkolnego „pakietu startowego” może okazać się pomocny szczególnie dla wszystkich tych rodziców, którzy kompletują szkolną wyprawkę po raz pierwszy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno piórniki z wyposażeniem dla dziewczynek, jak i piórniki z wyposażeniem dla chłopców, które występują w najbardziej lubianych przez dzieci motywach bajkowych. Z kolei oferowane piórniki z wyposażeniem dla klas 4-8 pozostają w zgodzie z najnowszymi szkolnymi trendami i modą.

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 194 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 194 produktów

Piórniki z wyposażeniem dla klas 1-3

Zakup piórnika z wyposażeniem dla pierwszoklasisty jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Nie bez powodu cieszą się one niesłabnącą popularnością w klasach 1-3. Kupno gotowego zestawu szkolnych przyborów zwalnia nas z konieczności z oddzielnego kupowania – kredek, flamastrów, ołówków, gumki, temperówki, przyborów kreślarskich – zyskujemy nie tylko czas (który lepiej przeznaczyć na zabawę z dzieckiem lub wizytę w kinie), ale i pieniądze. Piórniki z wyposażeniem zawsze kalkulują się korzystniej finansowo niż ich odpowiedniki bez wyposażenia, co przy zakupie całej szkolnej wyprawki może okazać się znaczącą różnicą. Nie tylko kwestia oszczędności czasu i pieniędzy przemawia na korzyść piórników z wyposażeniem. W piórnikach z wyposażeniem na każdy element przewidziane jest ściśle określone miejsce, co sprzyja kształtowaniu u dziecka – już od najmłodszych lat – zmysłu organizacji i porządku. Piórniki rozkładane, piórniki dwukomorowe i piórniki trzykomorowe posiadają usztywnioną konstrukcję, zapinane są na zamek błyskawiczny, a każda przegródka do przechowywania szkolnych przyborów mocowana jest na gumce. Użytkowanie takiego piórnika szkolnego wymaga od dziecka pewnej dyscypliny, bo po skończonej lekcji każdy element wyposażenia należy umieścić w specjalnie do tego przeznaczonej przegródce. Dodatkowym plusem piórników z wyposażeniem jest wielka łatwość w znajdowaniu pożądanego w danym momencie przyboru. Uczniowie szkół podstawowych podczas lekcji często sięgają – na prośbę nauczyciela – po kolorowe mazaki, kolorowe długopisy i kredki. Ułatwiony dostęp do przyborów w piórnikach z wyposażeniem sprzyjał będzie zachowaniu koncentracji i skupionej uwagi na przedmiocie lekcji, zamiast na poszukiwaniu pożądanego koloru mazaka lub kredki w piórniku tuba lub piórniku saszetka. Najpopularniejszymi wśród najmłodszych są piórniki z wyposażeniem z motywami bajkowymi – My Little Pony, Kraina Lodu – Frozen, Furby, Star Wars, Hot Wheels.

Piórniki z wyposażeniem dla klas 4-8

Z myślą o uczniach klas 4-8 (i nie tylko!) wartymi uwagi są piórniki z wyposażeniem Coolpack (seria Jumper), charakteryzujące się atrakcyjnym i niebanalnym wzornictwem, które nie znudzi się po kilku pierwszych miesiącach nauki. Piórniki Coolpack posiadają wysokiej jakości zamki błyskawiczne z szerokimi uchwytami, wykonane są z wytrzymałych materiałów, które łatwo doczyścić, a całość wyposażenia wewnętrznego firmuje marka Colorino (popularny producent kredek, flamastrów i in.). W przeciętnym trzykomorowym piórniku szkolnym Coolpack znajdziemy: 18 flamastrów i kredek Colorino, 1 ołówek HB, 3 długopisy, nożyczki, gumkę do mazania, temperówkę oraz zestaw geometryczny. Taki zestaw będzie wystarczający zarówno dla pierwszoklasisty, ucznia klasy czwartej oraz klas wyższych. Ciekawą opcją są kompaktowe, jednokomorowe piórniki z wyposażeniem Topgal, które nie tylko zajmą niewiele miejsca w plecaku szkolnym, ale są bardzo lekkie – mimo usztywnionej konstrukcji. W przeciętnym piórniku Topgal znajdziemy m.in.: 12 kolorowych kredek, 6 kolorowych flamastrów, 2 ołówki, 2 długopisy, linijkę, gumkę do mazania, temperówkę oraz plan lekcji. Ilość komór piórnika szkolnego przekładała się będzie na jego pakowność. Wybór tego odpowiedniego uzależnijmy od szkolnych wymogów stawianych przed uczniami względem ilości potrzebnego wyposażenia na artykuły piśmiennicze. O ile do klas 1-3 najczęściej wybieranym wariantem są pojemne piórniki trzykomorowe, o tyle uczniowie klas wyższych często decydują się na opcję jednokomorową lub dwukomorową. 

Piórniki z wyposażeniem dla dziewczynek

Wybór piórników z wyposażeniem dla dziewczynek jest na tyle szeroki, że każda znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać spośród piórników jedno-, dwu- i trzykomorowych. Piórniki Coolpack Rozmiar uzależnijmy od szkolnych wymagań i preferencji naszego dziecka. Modele piórników z wyposażeniem dla dziewczynek utrzymane są w ciepłej i radosnej kolorystyce, możemy dostać modele w odcieniach: róży, fioletów, błękitów, pasteli i wielu innych kojarzonych z dziecięcą beztroską. Do najbardziej popularnych wśród dziewczynek z klas 1-3 należą piórniki z motywem bajkowym, a w tym m.in.: Wróżki, My Little Pony, Frozen – Kraina Lodu, Furby, Barbie. Z kolei starsze chętniej sięgają po wzory bardziej neutralne, które posiada w swojej ofercie marka Coolpack (seria Jupiter), St. Majewski (St. Right), Topgal. Największą popularnością wśród dziewczynek z klas od 4 wzwyż cieszą się piórniki z wyposażeniem Coolpack z motywem w serduszka, pastelowe listki, kolorowe monstery, jednorożce, cupcakes, emotikonki. Z kolei marka Topgal wiedzie prym jeśli chodzi o piórniki z powtarzającymi się wzorami: azteckimi, listkami, kwiatkami, kółkami, motylkami. Oferta jednej i drugiej marki jest na tyle szeroka, a piórniki z wyposażeniem na tyle stylowe, że aż chciałoby się wrócić do szkoły jeszcze raz!

Piórniki z wyposażeniem dla chłopców

Zdecydowana większość modeli piórników z wyposażeniem dla chłopców utrzymana jest w stonowanych, typowo chłopięcych barwach – zielony, niebieski, szary, czarny, granatowy. Szeroki wybór piórników z wyposażeniem dla chłopców pozwoli znaleźć coś zarówno dla pierwszoklasisty, jak i ucznia od klasy 4 wzwyż. Z myślą o najmłodszych warto sięgać po lubiane przez dzieci piórniki z motywem bajkowym, m.in.: Samoloty, Spiderman, Star Wars, Angry Birds. Z kolei starsi chłopcy chętniej zaopatrzą się w piórnik szkolny o wzorach bardziej neutralnych (niekojarzących się dziecinnie). Warta uwagi w tym kontekście jest oferta marki Coolpack. Piórniki z wyposażeniem Coolpack to stylowy design i atrakcyjne wzornictwo, pozostające w zgodzie z obowiązującymi trendami na akcesoria szkolne. W gusta chłopców wpiszą się zapewne piórniki Coolpack moro, piórniki Coolpack komiksowe, a także piórniki Coolpack z wielokrotnie powtarzającymi się wzorami rekinów, groźnych stworów, piłki nożnej, gwoździ. Fanom astronomii oraz entuzjastom obserwowania gwiazd wpadną zapewne w oko modele piórników z wyposażeniem Coolpack w rakiety kosmiczne. Równie interesująco przedstawia się oferta uznanej niemieckiej marki Topgal, znajdziemy piórniki szkolne z motywami: samochodowymi, komputerowymi, graficznymi, roślinnymi i wiele innych. Jeśli zależy nam, aby wzór i kolor piórnika dla chłopca współgrał stylistycznie z plecakiem szkolnym, to stawiajmy na markę, która ma w swojej ofercie pasujący kolorem i motywem komplet.

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów