Producenci

Media społecznościowe

Sklep strefaucznia.pl jest partnerem programu Karta Dużej Rodziny.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny są uprawnieni do 5% rabatów na wszystkie artykuły dostępne w naszej ofercie.

Rabat może zostać wykorzystany zarówno w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 lok 408 w Warszawie (po okazaniu karty) lub w naszym sklepie internetowym po wpisaniu kodu KDR2 (sklep zastrzega sobie prawo do weryfikacji posiadanych uprawnień do posługiwania się Kartą Dużej Rodziny).

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci:

  • w wieku do ukończenia 18 roku życia, 
  • w wieku do ukończenia 25 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej,
  • bez ograniczeń wiekowych, w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności. 

Więcej szczegółów na stronie programu: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny


Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów