Producenci

Media społecznościowe

piórniki młodzieżowe 

Piórniki młodzieżowe

Obok plecaka szkolnego, to piórnik jest najważniejszym elementem szkolnej wyprawki. W piórnikach szkolnych uczniowie przechowują całe swoje wyposażenie piśmienniczo-plastyczne, typu: pióro, długopisy, ołówki, cyrkle, linijki i ekierki, kolorowe zakreślacze i wiele innych. O wyborze tego konkretnego decydować będzie funkcjonalność, pakowność, kompaktowy rozmiar i niemniej ważne – atrakcyjny wzór i przyciągający wzrok kolor. Piórniki młodzieżowe O ile plecak szkolny wymieniamy raz na jakiś czas na nowszy model przez wzgląd na zmianę proporcji ciała i wzrostu ucznia, o tyle piórnik szkolny, to nie element z którego się wyrasta z biegiem lat, więc kupujemy go z myślą o użytkowaniu przez kilka lat.

Piórniki młodzieżowe to nie tylko kompaktowy rozmiar i pakowność, ale przede wszystkim modny wzór i współgrający z obowiązującymi trendami motyw. Dziewczyny i chłopcy wybierać mogą z szerokiej oferty piórników młodzieżowych uznanych marek produkujących akcesoria szkolne, takich jak: Coolpack, St. Right (St. Majewski), Paso, Astra, Topgal i wiele innych. Piórniki młodzieżowe dla dziewczyn to przede wszystkim modele o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie, zarówno wielokolorowe, jednokolorowe (różowe, niebieskie, pastelowe, czerwone), jak też różnego rodzaju wzory. Piórniki młodzieżowe dla chłopców to także warianty jednokolorowe i wielokolorowe, z modnymi wzorami graficznymi, moro, militarnymi lub motywami z popkultury.

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 232 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 232 produktów

Piórniki młodzieżowe  

W zależności od osobistych preferencji ucznia lub uczennicy sięgnąć możemy po piórniki młodzieżowe rozkładane o usztywnionej konstrukcji, piórniki młodzieżowe tuba lub piórniki młodzieżowe saszetka. Pierwsze z wymienionych sprzyja zachowaniu porządku w piórniku – każdy element wyposażenia przechowuje się w specjalnie do tego przeznaczonej przegródce zabezpieczonej gumką. W zależności od ilości potrzebnego w szkole wyposażenia (w szkołach plastycznych i technicznych przeważnie wymagana jest większa jego ilość) sięgać możemy po młodzieżowe piórniki dwukomorowe lub młodzieżowe piórniki trzykomorowe. Natomiast jeśli wyposażenie szkolne sprowadza się do ilości podstawowej (długopis, ołówek, linijka, ekierka, cyrkiel, kolorowe cienkopisy) możemy rozważyć zakup młodzieżowego piórnika jednokomorowego, który także posiadał będzie przegródki zabezpieczone gumką oraz zasuwanie na zamek. Najpopularniejszymi wśród młodzieży są piórniki tuba, które kształtem i rozmiarem do złudzenia przypominają klasyczną damską kosmetyczkę do przechowywania pędzli do makijażu. Piórnik tuba pomieści najpotrzebniejsze szkolne akcesoria, zajmie mało miejsca w plecaku szkolnym lub szkolnej torbie, a co najważniejsze będzie znacznie lżejszy od usztywnianego odpowiednika. Piórnik tuba nie wymaga od użytkownika odkładania akcesoriów do ściśle wyznaczonego miejsca w piórniku – po skończonej lekcji wystarczy wrzucić luzem wcześniej używane zakreślacze, linijkę, cyrkiel czy ekierkę. Podobnymi cechami odznaczają się piórniki saszetki, jedyne czym się różnią to kształtem. Młodzieżowe piórniki saszetki znajdziemy w wariantach jedno-, dwu- lub trzykomorowych. Ilość komór przekładać się będzie na pakowność oraz możliwość segregacji poszczególnych typów akcesoriów. W jednej z komór można przechowywać artykuły piśmiennicze, w drugim kreślarsko-geometryczne, w trzecim natomiast gumkę do mazania, korektor czy temperówkę.

Piórniki młodzieżowe dla dziewczyn

Szeroki wybór piórników młodzieżowych dla dziewczyn pozwoli każdej wybrać coś dla siebie. Rozmiar, kolor oraz poziom pakowności piórnika młodzieżowego dostosujmy do potrzeb użytkownika i wymagań stawianych przez szkolną placówkę. Piórniki saszetki (dwu- i trzykomorowe) pomieszczą większą, niż przeciętny piórnik tuba, ilość przyborów szkolnych. Zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka dziewczęcych piórników młodzieżowych trafi w gusta nawet najbardziej wymagających. Największą popularnością w kategorii piórników młodzieżowych dla dziewczynek cieszą się wielokrotnie powtarzające się motywy (makaroniki, pawie pióra, listki, buldogi, flamingi, jednorożce), motywy graficzne (paski, kropki, kratka, figury geometryczne, abstrakcje) oraz piórniki jednokolorowe. Wartym uwagi, z myślą o dziewczynach śledzących Instagramowe trendy, jest piórnik z flamingami, piórnik z jednorożcami oraz piórnik boho. Decydując się na zakup młodzieżowego piórnika do szkoły warto stawiać na sprawdzone i uznane na rynku marki, jak: Coolpack, Topgal, Paso, St. Right (St. Majewski), Astra. Wybierając plecak młodzieżowy i piórnik młodzieżowy tej samej marki możemy sięgnąć po identyczny wzór i kolor. Taki stylowy komplet sprawi radość każdej dziewczynie interesującej się modą.

Piórniki młodzieżowe dla chłopców

Szeroka gama wzorów, modeli i kolorów piórników młodzieżowych dla chłopców pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie (nie tylko) z własnymi zainteresowaniami, ale obecną modą i trendami. Rozmiar, kolor oraz poziom pakowności piórnika młodzieżowego dostosujmy do potrzeb użytkownika i wymagań stawianych przez szkolną placówkę. Piórniki saszetki (dwu- i trzykomorowe) pomieszczą większą, niż przeciętny piórnik tuba, ilość przyborów szkolnych. Zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka chłopięcych piórników młodzieżowych trafi w gusta nawet najbardziej wymagających. Piórniki młodzieżowe dla chłopców to przede wszystkim odcienie zielonego, niebieskiego, czarnego i szarości. Fani piłki nożnej mogą sięgnąć po piórniki nawiązujące do tej dyscypliny sportowej (m.in. piórniki z motywem FC Barcelona, Real Madryt, Robert Lewandowski). Najpopularniejszymi wśród chłopców są piórniki młodzieżowe z wielokrotnie powtarzającym się motywem kapsli, dolarów amerykańskich, blaszki elektronicznej, kosmosu lub gwoździ. Wartymi uwagi są piórniki młodzieżowe moro, pozostające w zgodzie z trentem na akcesoria w stylu militarnym. W gusta chłopców wpiszą się zapewne piórniki młodzieżowe z wzorami graficznymi (paski, kratka, figury geometryczne, abstrakcje). Piórniki młodzieżowe jednokolorowe, pozostające w stonowanej kolorystyce (czarny, szary, zielony) pasowały będą natomiast do każdego plecaka szkolnego – nawet jeśli na przestrzeni lat zmieniać będziemy szkolny bagaż naszego syna na nowszy model.

 

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów