Producenci

Media społecznościowe

Przygotowując wyprawkę do szkoły, obok podręczników i zeszytów, bardzo ważnym zakupem są takie przybory szkolne jak artykuły plastyczne i piśmienne. Jest to spore wyzwanie, ponieważ rynek przesycony jest przeróżnymi artykułami mającymi na celu wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z naszego portfela, przy jakości wykonania niejednokrotnie nie adekwatnej do ceny. Jak się uchronić przez nieprzemyślanymi zakupami? Warto zaplanować zakupy wyprawki z wyprzedzeniem i nie dać się kusić naciągaczom. Bardzo ważne jest, aby przeglądać oferty jedynie renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość swoich produktów. Artykuły wyprodukowane przez takie firmy posiadają atesty jakości i certyfikaty zapewniające, że kupujemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka. Tej pewności zdecydowanie nie będziemy mieć kupując tanie produkty nieznanego pochodzenia, które mogą posiadać szkodliwe substancje.

Ważnym kryterium przy wyborze artykułów plastycznych, będzie wiek dziecka. Dla najmłodszych artystów, posiadamy bogatą ofertę bezpiecznych, przeznaczonych właśnie dla nich kredek, farbek oraz flamastrów. Dla nieco starszych, znajdą się artykuły bardziej specjalistyczne, takie jak pastele czy gumki chlebowe. Dla każdego miłośnika kreatywnych zajęć plastycznych, znajdzie się coś co przypadnie do jego gustu, wymagań i zapotrzebowania.

Dużym ułatwieniem przy zaplanowaniu i zakupieniu elementów wyprawki są zakupy przez Internet. Kupując w ten sposób możesz sprawdzić różne rodzaje artykułów, porównać między sobą ich specyfikację czy też przeczytać na ich temat opinie innych osób. Dodatkowo masz pewność, że nie zdublujesz zakupu któregoś artykułu, zapominając niechcący o innym. Wszystko co powinno znaleźć się w piórniku ucznia, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Proponujemy bogatą ofertę artykułów do rysowania i malowania, a także wszelkie akcesoria potrzebne na zajęciach artystycznych. Kupią Państwo u nas także przybory do pisania. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i najlepszej jakości. Nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę i zaplanuj je już dziś!

Artykuły plastyczne i piśmienne 

Oferta producentów artykułów i przyborów szkolnych oraz oczekiwania pedagogów w tym zakresie są coraz większe. Podstawowymi elementami szkolnej wyprawki są zeszyty szkolne, kredki, flamastry, farbki, plasteliny oraz przybory do pisania. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę artykułów plastycznych i piśmiennych poczynając od zeszytów szkolnych a kończąc na wyrafinowanych gumkach, temperówkach czy też linijkach. Część oferowanych przyborów szkolnych nawiązuje do tematyki z popularnych bajek, które uwielbiają wasze maluchy. Dla Państwa wygody przedmioty te zostały pogrupowane w w kategorie tematyczne (kategorie).

 • Kredki
  Kredki

  Kredki są jednym z pierwszych narzędzi plastycznych, jakie trafiają w ręce małych artystów. Przygodę z malowaniem i kolorowaniem możemy rozpocząć już w 1-2 roku życia dziecka, kiedy ciekawość świata i chęć poznawania nowych rzeczy zaczyna poważnie nabierać na sile. Rysowanie kredkami jest jedną z najpopularniejszych form zabawy i spędzania czasu przez najmłodszych. Warto stawiać tylko na kredki wysokiej jakości o intensywnym kolorze i miękkiej strukturze, aby nakładanie koloru na kartkę papieru było przyjemnością i nie sprawiało małym twórcom trudności.

  Pierwsze artystyczne próby warto rozpoczynać od kredek świecowych, których niewielkie rozmiary, grubość i ergonomiczny kształt ułatwiają swobodne operowanie kolorem dziecięcej rączce. Im dalej wprowadzać będziemy dziecko w świat kolorów, tym większą paletę kredek będziemy mieli do wyboru. Kredki ołówkowe są jednymi z najpopularniejszych, kredki akwarelowe dają nieograniczone możliwości artystyczne i wreszcie kredki pastelowe uczą nowego sposobu operowania kolorem. Pamiętajmy, że jeżeli dziecku trudno będzie rysować, może się zniechęcić i nie chcieć rozwijać swojego potencjalnego talentu. Dlatego warto przemyśleć wybór właściwych kredek.

 • Plasteliny
  Plasteliny

  W ofercie producentów dostępna jest szeroka oferta plastelin dostosowana do zróżnicowanych potrzeb uczniów. Są to zarówno plasteliny klasyczne doskonałe do wszelkiego rodzaju prac plastycznych i zabaw manualnych, jak też na przykład plasteliny świecące w ciemności. Bardzo ważne jest, żeby skład plasteliny był bezpieczny dla zdrowia dziecka, czyli żeby była ona wykonana z bezpiecznych materiałów. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Gwarantują to m.in. popularne na polskim rynku takie marki proucentów artykułów plastycznych jak Bambino, Colorino oraz Astra.

 • Farbki i akcesoria
  Farbki i akcesoria

  Farbki

  Malowanie farbkami pozwala naszym najmłodszym na rozbudzenie zmysłu twórczego i wyobraźni, kreatywne spędzenie czasu oraz, co najważniejsze, odkrycie artystycznego geniuszu. Farbki są jedną z najchętniej wybieranych przez dzieci technik plastycznych i stanowią obowiązkowy element wyprawki szkolnej. Wybór odpowiednich farb zależy od preferencji i upodobań dziecka. Samodzielne wykonywanie prac plastycznych jest nie tylko nieodłącznym elementem dzieciństwa, ale daje małym twórcom wiele radości i satysfakcji.

  Jednymi z najbardziej lubianych wśród dzieci są farbki plakatowe i farbki akwarelowe, które pozwalają osiągnąć szeroką paletę możliwości twórczych. Młodzi artyści o bardziej zaawansowanym warsztacie chętnie sięgają po farbki akrylowe, które dają efekt zbliżony do profesjonalnych farb olejnych. Malowanie farbkami wpływa rozwijająco na młody umysł, jest także doskonałym sposobem na wyciszenie, naukę koncentracji i precyzji, stąd zawsze warto mieć je w domu.

 • Flamastry
  Flamastry

  W ofercie producentów dostępny jest bardzo szeroki wahlarz flamastrów. Dla młodszych dzieci polecane są grube flamastry. Ich budowa ułatwia trzymanie w dłoni oraz malowanie jednolitej linii niezależnie od stopnia nachylenia flamastra.  Dla dzieci starszych rekomendowane są flamastry cienkie oraz pisaki. Dostępne są zwykle w szerszej gamie kolorystycznej oraz umożliwiają tworzenie bardziej precyzyjnych prac plastycznych. Niezwykle ważne jest kupowanie flamastrów atestowanych, wykonanych z bezpiecznych dla zdrowia naturalnych barwników. 

 • Przybory do pisania
  Przybory do pisania

  Przybory do pisania są podstawowym elementem wyposażenia każdego piórnika. Najważniejsze z nich to ołówki, długopisy lub pióra a także cienkopisy. Przy zakupie ołówków ważnymi kreyteriami wyboru będą grubość, kształt (np. trójkątny dla młodszych dzieci) oraz miekkość (np twarde do notowania a miękkie do rysowania). Odnośnie długopisów obok klasycznych modeli atramentowych warto rozważayć coraz bardziej popularne długopisy ścieralne a także długopsy kolorowe lub cienkopisy. Niektórzy nauczyciele wymagają też od dzieci posługiwania się piórem.

 • Zeszyty
  Zeszyty

  Zeszyty

 • Pisaki
  Pisaki

  Pisaki

 • Kleje
  Kleje

  Kleje

 • Gumki do ścierania
  Gumki do ścierania

  Gumki do ścierania

 • Temperówki
  Temperówki

  Temperówki

 • Zestawy geometryczne
  Zestawy geometryczne

  Zestawy geometryczne

 • Cyrkle
  Cyrkle

  Cyrkle

 • Korektory
  Korektory

  Korektory

 • Linijki
  Linijki

  Linijki

 • Nożyczki
  Nożyczki

  Nożyczki

 • Bloki techniczne
  Bloki techniczne

  Bloki techniczne

 • Modelina
  Modelina

  Modelina

 • Gliny samoutwardzalne
  Gliny samoutwardzalne

  Gliny samoutwardzalne

 • Kleje do glutów slimów
  Kleje do glutów slimów

  Kleje do glutów slimów

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 332 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 332 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów