Producenci

Media społecznościowe

Przygotowując wyprawkę do szkoły, obok podręczników i zeszytów, bardzo ważnym zakupem są takie przybory szkolne jak artykuły plastyczne i piśmienne. Jest to spore wyzwanie, ponieważ rynek przesycony jest przeróżnymi artykułami mającymi na celu wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z naszego portfela, przy jakości wykonania niejednokrotnie nie adekwatnej do ceny. Jak się uchronić przez nieprzemyślanymi zakupami? Warto zaplanować zakupy wyprawki z wyprzedzeniem i nie dać się kusić naciągaczom. Bardzo ważne jest, aby przeglądać oferty jedynie renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość swoich produktów. Artykuły wyprodukowane przez takie firmy posiadają atesty jakości i certyfikaty zapewniające, że kupujemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka. Tej pewności zdecydowanie nie będziemy mieć kupując tanie produkty nieznanego pochodzenia, które mogą posiadać szkodliwe substancje.

Ważnym kryterium przy wyborze artykułów plastycznych, będzie wiek dziecka. Dla najmłodszych artystów, posiadamy bogatą ofertę bezpiecznych, przeznaczonych właśnie dla nich kredek, farbek oraz flamastrów. Dla nieco starszych, znajdą się artykuły bardziej specjalistyczne, takie jak pastele czy gumki chlebowe. Dla każdego miłośnika kreatywnych zajęć plastycznych, znajdzie się coś co przypadnie do jego gustu, wymagań i zapotrzebowania.

Dużym ułatwieniem przy zaplanowaniu i zakupieniu elementów wyprawki są zakupy przez Internet. Kupując w ten sposób możesz sprawdzić różne rodzaje artykułów, porównać między sobą ich specyfikację czy też przeczytać na ich temat opinie innych osób. Dodatkowo masz pewność, że nie zdublujesz zakupu któregoś artykułu, zapominając niechcący o innym. Wszystko co powinno znaleźć się w piórniku ucznia, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Proponujemy bogatą ofertę artykułów do rysowania i malowania, a także wszelkie akcesoria potrzebne na zajęciach artystycznych. Kupią Państwo u nas także przybory do pisania. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i najlepszej jakości. Nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę i zaplanuj je już dziś!

Artykuły plastyczne i piśmienne 

Oferta producentów artykułów i przyborów szkolnych oraz oczekiwania pedagogów w tym zakresie są coraz większe. Podstawowymi elementami szkolnej wyprawki są zeszyty szkolne, kredki, flamastry, farbki, plasteliny oraz przybory do pisania. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę artykułów plastycznych i piśmiennych poczynając od zeszytów szkolnych a kończąc na wyrafinowanych gumkach, temperówkach czy też linijkach. Część oferowanych przyborów szkolnych nawiązuje do tematyki z popularnych bajek, które uwielbiają wasze maluchy. Dla Państwa wygody przedmioty te zostały pogrupowane w w kategorie tematyczne (kategorie).

 • Kredki
  Kredki

  W ofercie producentów dostępny jest bardzo szeroki wahlarz kredek dostosowany do zróżnicowanych potrzeb uczniów. Oferowane są zarówno klasyczne kredki cienkie, grube, świecowe i woskowe, ale także na przykład kredki trójkątne lub sześciokątne. Pozwala to na łatwe dopasowanie zakupu zarówno do wieku, potrzeb i możliwości dziecka jak, też wymogów szkoły i nauczycieli. Pamiętajmy, że jeżeli dziecku trudno będzie rysować, może się zniechęcić i nie chcieć rozwijać swojego potencjalnego talentu. Dlatego warto przemyśleć wybór właściwych kredek.

 • Plasteliny
  Plasteliny

  W ofercie producentów dostępna jest szeroka oferta plastelin dostosowana do zróżnicowanych potrzeb uczniów. Są to zarówno plasteliny klasyczne doskonałe do wszelkiego rodzaju prac plastycznych i zabaw manualnych, jak też na przykład plasteliny świecące w ciemności. Bardzo ważne jest, żeby skład plasteliny był bezpieczny dla zdrowia dziecka, czyli żeby była ona wykonana z bezpiecznych materiałów. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Gwarantują to m.in. popularne na polskim rynku takie marki proucentów artykułów plastycznych jak Bambino, Colorino oraz Astra.

 • Farbki i akcesoria
  Farbki i akcesoria

  Okres szkolny to czas w którym dziecko poznaje zróżnicowane metody zastosowanie farb.  Farby dzielą się na dwa podstawowe rodzaje – farby plakatowe i farby akwarelowe. Farby plakatowe służą do malowanie po takich powierzchniach, jak papier, tektura, a nawet płótno czy ściany. Dostępne sa w tubkach oraz pudełkach. Prace wykonane z ich użyciem bardzo szybko wysychają i już po chwili można je bezpiecznie schować do teczki. Farby akwarelowe są bardziej wymagającym rozwiązaniem. Barwy osiągnięte przy zastosowaniu farb akwarelowych są zbliżone do kolorów pastelowych, a prace będą bledsze niż te namalowane farbami plakatowymi. Do malowania nimi, trzeba użyć dużo więcej wody. Akwarele tworzą jednak specyficzne efekty wizualne, przez co są uwielbiane przez wielu artystów. Mogą być także stosowane na prawie każdym podłożu, nawet na gipśie czy też masie solnej.

  W tej kategorii obok farb plakatowych oraz akwarelowych oferujmey także akcesoria do malowania farbami.

 • Flamastry / pisaki
  Flamastry / pisaki

  W ofercie producentów dostępny jest bardzo szeroki wahlarz flamastrów i pisaków. Dla młodszych dzieci polecane są grube flamastry. Ich budowa ułatwia trzymanie w dłoni oraz malowanie jednolitej linii niezależnie od stopnia nachylenia flamastra.  Dla dzieci starszych rekomendowane są flamastry cienkie oraz pisaki. Dostępne są zwykle w szerszej gamie kolorystycznej oraz umożliwiają tworzenie bardziej precyzyjnych prac plastycznych. Niezwykle ważne jest kupowanie flamastrów atestowanych, wykonanych z bezpiecznych dla zdrowia naturalnych barwników. 

 • Przybory do pisania
  Przybory do pisania

  Przybory do pisania są podstawowym elementem wyposażenia każdego piórnika. Najważniejsze z nich to ołówki, długopisy lub pióra a także cienkopisy. Przy zakupie ołówków ważnymi kreyteriami wyboru będą grubość, kształt (np. trójkątny dla młodszych dzieci) oraz miekkość (np twarde do notowania a miękkie do rysowania). Odnośnie długopisów obok klasycznych modeli atramentowych warto rozważayć coraz bardziej popularne długopisy ścieralne a także długopsy kolorowe lub cienkopisy. Niektórzy nauczyciele wymagają też od dzieci posługiwania się piórem.

 • Nożyczki, gumki, temperówki, linijki, kleje, korektory
  Nożyczki, gumki,...

  Nożyczki, gumki, temperówki, linijki, kleje, korektory i inne niezbędne akcesoria w piórniku każdego ucznia.

 • Zeszyty i bloki
  Zeszyty i bloki

  Zeszyty i bloki

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 313 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 313 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów