Producenci

Media społecznościowe

Jaka jest pośrednia forma między farbą, a kredką? To oczywiście flamaster. Mają wyraziste i żywe kolory tak jak farby, a jednocześnie są łatwe i proste w użytkowaniu tak jak kredki. Idealnie nadają się do małych powierzchni wymagających precyzji. Łatwo je przechowywać, można mieć zawsze przy sobie i użyć kiedy się chce. Przy tym nie brudzą w porównaniu do farb oraz nie trzeba ich temperować w przeciwieństwie do kredek. Flamastry dzięki swojej lekkości mogą być elementem wyposażenia każdego plecaka. Nadają się do rysowania po wszystkich rodzajach papieru, tektur, a także po gipsowych odlewach.

Flamaster jest więc formą idealną dla każdego artysty, również tego najmłodszego dopiero wkraczającego w świat malarstwa i rysunku.

Lecz jakie flamastry wybrać spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku? Tu dobrze jest się zastanowić do jakich celów będą nasze flamastry służyć. Czy szukamy takich dla młodszego dziecka czy może dla starszego twórcy?

Grube flamastry sprawdzą się idealnie w małej dziecięcej dłoni. Tak jak kredki, pomagają one rozwijać prawidłowy chwyt pęsetkowy. Flamastry przeznaczone dla dzieci są wykonane z bezpiecznych, naturalnych barwników przy czym są łatwo zmywalne i spieralne z ubrań. Zaokrąglona końcówka jest bezpieczniejsza od tradycyjnej, jednocześnie zabezpieczona przed wepchnięciem do wnętrza flamastra, nawet pod naporem większej siły.  Ułatwia malowanie jednolitej linii, niezależnie od kąta nachylenia flamastra.

Cienkie flamastry przeznaczone są dla starszych użytkowników. Dostępne są w szerszej i żywej gamie kolorystycznej. Dzięki zastosowanym materiałom nie wysychają nawet po dłuższym czasie. Bardzo dobrze trzyma się je w dłoni.

W ofercie naszego sklepu proponujemy flamastry renomowanych marek, atestowane, przeznaczone szczególnie dla dzieci, co jest gwarancją ich jakości. Wszystkie są bezwonne i absolutnie nietoksyczne, wyposażone w skuwki z wentylami.

Przy użyciu flamastrów można wyczarować wspaniałe obrazy, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia twórcy i ilość papieru, na którym przyszłe dzieła powstaną.

Flamastry 

W ofercie producentów dostępny jest bardzo szeroki wahlarz flamastrów. Dla młodszych dzieci polecane są grube flamastry. Ich budowa ułatwia trzymanie w dłoni oraz malowanie jednolitej linii niezależnie od stopnia nachylenia flamastra.  Dla dzieci starszych rekomendowane są flamastry cienkie oraz pisaki. Dostępne są zwykle w szerszej gamie kolorystycznej oraz umożliwiają tworzenie bardziej precyzyjnych prac plastycznych. Niezwykle ważne jest kupowanie flamastrów atestowanych, wykonanych z bezpiecznych dla zdrowia naturalnych barwników. 

Wyświetlam 1 - 33 z 33 produktów
Wyświetlam 1 - 33 z 33 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów