Producenci

Media społecznościowe

Kredki do malowania twarzy 

Kredki do malowania twarzy

Malowanie twarzy jest jedną z największych atrakcji w czasie każdej dziecięcej imprezy, o czym z pewnością każdy słyszał, a jeśli nie to warto w nadrobić zaległości w tym zakresie. I choć wymaga to nieco umiejętności od malującego, to jednak efekty są spektakularne. Postać słodkiego kotka, pieska, liska, lwa, żyrafy i wielu innych na dziecięcej buzi odmieni każdą urodzinową zabawę. Możliwości jest nieskończenie wiele, ograniczeniem pozostaje jedynie wyobraźnia malującego. Aby jednak zabawa przebiegała miło i przyjemnie, to warto zadbać o zakup dobrej jakości kredek do malowania twarzy.  

Kredki do malowania twarzy odznaczać się powinny właściwościami hipoalergicznymi oraz być bezpieczne dla dzieci. Warto więc kupować tylko dobrej jakości kredki do malowania twarzy, aby uniknąć niechcianych reakcji alergicznych. Na składnikach, które nakładać będziemy na dziecięcą twarz – w tym wypadku na kredkach do malowania twarzy – nie warto oszczędzać. Godnymi polecenia są te, które posiada w swojej ofercie marka Colorino oraz Titanum.

Wyświetlam 1 - 6 z 6 produktów
Wyświetlam 1 - 6 z 6 produktów

Kredki do malowania twarzy a farbki do malowania twarzy  

Z myślą o naszych najmłodszych zamiast farbek do malowania twarzy warto postawić na kredki do malowania twarzy. Pierwsze z wymienionych często posiadają składniki alergenne, a płynna i wodnista formuła sprzyja wnikaniu w pory skóry, przez co farbki do malowania twarzy trudniejsze są do zmycia. Ponadto nie wymagają używania dodatkowych akcesoriów, jak chociażby pędzelek czy pojemnik z wodą, stąd można ich używać szybko, łatwo i przyjemnie – nawet w plenerze. Mają one kremową formułę i bardzo intensywny pigment, więc wystarczy zaledwie kilka delikatnych pociągnięć aby pokryć kolorem właściwy fragment twarzy. Warto zwracać uwagę czy w zestawie kredek do malowania twarzy znajduje się kolor czarny, nim bowiem wyrysowywać będziemy zwierzęce noski, wąsy, oczy pandy czy gepardzie cętki. Brak tego koloru można co prawda zastąpić innym, np. brązowym, jednak efekt nie będzie już taki sam.  

Kredki do malowania twarzy dla dzieci 

Zanim wprawimy w ruch kredki do malowania twarzy powinniśmy opracować sobie jakieś wzory, które będą atrakcyjne wizualnie dla najmłodszych, ich wykonanie nie pochłonie zbyt wiele czasu, a efekt ostateczny da wiele radości oraz niezapomniane zdjęcia z imprezy. Malowanie warto rozpoczynać od najjaśniejszych kolorów i stopniowo przechodzić do coraz ciemniejszych – wyrysowanie konturu możemy zostawić na koniec. Jeśli nie mamy pomysłów na twarzowe malunki kredkami do malowania twarzy, to możemy wesprzeć się inspiracjami zaczerpniętymi z Internetu. Pamiętajmy jednak, że polegając na własnej wyobraźni osiągniemy prawdziwie niepowtarzalny efekt. Uważajmy na wrażliwą okolicę oczu, szczególnie w przypadku malutkich dzieci. Jeśli mamy w sobie na tyle odwagi, by i własną twarz poddać rysunkowemu szaleństwu to pozwólmy na to własnemu dziecku. Rodzic uczestniczący w dziecięcej zabawie to największa radość dla najmłodszych. Zmywanie rysunków wykonanych kredkami do malowania twarzy jest bardzo proste, bo mają konsystencję zbliżoną do klasycznej szminki do ust. Wystarczy, że użyjemy odrobiny mydła i wody. Możemy się oczywiście posiłkować płynami micelarnymi, mleczkami, olejkami do demakijażu lub chusteczkami nawilżanymi, z tym jednak należy uważać w przypadku delikatnej dziecięcej skóry, aby uniknąć reakcji alergicznej. 

Kredki do malowania twarzy: Colorino, Titanum 

Z myślą o wszelkiego typu kinderbalach (z okazji urodzin lub bez okazji) godnymi polecenia są kredki do malowania twarzy i ciała Colorino. Kredki do malowania twarzy Colorino mają intensywne i żywe kolory, mają miękką strukturę więc łatwo się rozprowadzają, a co najważniejsze posiadają doskonałe właściwości kryjące – niczym najlepszy kamuflaż sceniczny. Kredki do malowania twarzy Colorino łatwo zmyć z twarzy za pomocą wody i mydła, tak jak zabrudzone podczas zabawy ubranie. A co najważniejsze, kredki do malowania twarzy Colorino są bezpieczne i mają właściwości hipoalergiczne, więc nie podrażnią delikatnej skóry dziecka. Przed przystąpieniem do zabawy warto jednak przeprowadzić test alergiczny, szczególnie jeśli do czynienia mamy z alergikiem. Kredki Colorino możemy dostać w kompletach po 12 kredek. Wartymi uwagi są także kredki do malowania twarzy Titanum, które również odporne są na złamania, nie kruszą się, nie pylą i nie wymagają temperowania. Kredki do malowania twarzy Titanum również będą bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, jednak jeśli do czynienia mamy z alergikiem, to warto wcześniej sprawdzić na niewielkim fragmencie skóry czy nie występuje uczulenie na jeden ze składników. Kredki do malowania twarzy i ciała Titanum możemy dostać w kompletach po 12 kredek. Kredki do malowania twarzy możemy z powodzeniem wykorzystać na okoliczność balu tematycznego lub ważnych rozgrywek piłkarskich, np. w których uczestniczy nasza reprezentacja. Warto dodać, że zarówno zestawie Colorino, jak i w zestawie Titanum znajdziemy białą i czerwoną kredkę. 

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów