Producenci

Media społecznościowe

Plecaki FC Barcelona 

Plecaki FC Barcelona

Kompletowanie wyprawki szkolnej warto rozpocząć od zakupu odpowiedniego plecaka szkolnego – pakownego i lekkiego, wytrzymałego i atrakcyjnego wizualnie, wysokiej jakości i wodoodpornego. Szeroka gama modeli, wzorów i kolorów plecaków szkolnych dla chłopców pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie z własnymi zainteresowaniami, oczekiwaniami i preferencjami. Plecaki FCB Niesłabnącą popularnością wśród chłopców w różnym wieku cieszą się plecaki szkolne sportowe lub z motywami nawiązującymi do różnych dyscyplin sportowych. Producenci plecaków szkolnych wychodząc naprzeciw chłopięcym oczekiwaniom oferują plecaki FC Barcelona, które będą idealnym dopełnieniem wyprawki szkolnej każdego fana i entuzjasty piłki nożnej. 

Mali kibice hiszpańskiej drużyny mogą wybierać spośród plecaków szkolnych FC Barcelona dla chłopców, które odznaczają się klasycznym, ponadczasowym designem, w odcieniach nawiązujących do barw klubowych (bordo i granat – wzorowane na barwach klubu z Bazylei). Akcesoria klubowe, w tym wypadku klubu FB Barcelona cieszą się dużą popularnością wśród chłopców i obecne są na wielu akcesoriach szkolnych i nie tylko. Sięgać możemy po plecaki szkolne FC Barcelona, piórniki szkolne FC Barcelona, worki na obuwie FC Barcelona i wiele innych. Wybierając model plecaka szkolnego dla chłopca FC Barcelona zwracajmy szczególną uwagę na takie elementy, jak: profilowanie pleców, regulowane szelki, obecność elementów odblaskowych zapewniających bezpieczeństwo na drodze i ścieżce rowerowej, wzmocnione dno, wodoodporność, lekkość, pakowność i kompaktowy rozmiar. Wiodącym procentem plecaków szkolnych FC Barcelona jest marka Astra. Plecaki FC Barcelona Astra zostały zaprojektowane w taki sposób, by służyły nie tylko w szkole, ale także podczas pozaszkolnych zajęć (basen, siłownia, boisko), wycieczek czy krótkich wypadów poza miasto. 

Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów
 • Plecak szkolny na...
  139,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak szkolny na kółkach z odpinanym stelażem FC BARCELONA marki Astra. Jest to świetna propozycja nie tylko dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej, ale również dla gimnazjalistów. Plecak FC Barcelona został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki.

 • Dwukomorowy plecak szkolny FC...
  97,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Dwukomorowy plecak szkolny FC BARCELONA marki Astra. Jest to świetna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej. Plecak FC Barcelona został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki a także jako plecak sportowy na treningi.

 • Dwukomorowy plecak szkolny FC...
  179,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Dwukomorowy plecak szkolny FC Barcelona marki Astra. Jest to świetna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej. Plecak z motywem Barcy został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki, a także jako plecak sportowy na treningi.

Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów