Producenci

Media społecznościowe

Plecaki FC Barcelona 

Plecaki FC Barcelona

Kompletowanie wyprawki szkolnej warto rozpocząć od zakupu odpowiedniego plecaka szkolnego – pakownego i lekkiego, wytrzymałego i atrakcyjnego wizualnie, wysokiej jakości i wodoodpornego. Szeroka gama modeli, wzorów i kolorów plecaków szkolnych dla chłopców pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie z własnymi zainteresowaniami, oczekiwaniami i preferencjami. Plecaki FCB Niesłabnącą popularnością wśród chłopców w różnym wieku cieszą się plecaki szkolne sportowe lub z motywami nawiązującymi do różnych dyscyplin sportowych. Producenci plecaków szkolnych wychodząc naprzeciw chłopięcym oczekiwaniom oferują plecaki FC Barcelona, które będą idealnym dopełnieniem wyprawki szkolnej każdego fana i entuzjasty piłki nożnej. 

Mali kibice hiszpańskiej drużyny mogą wybierać spośród plecaków szkolnych FC Barcelona dla chłopców, które odznaczają się klasycznym, ponadczasowym designem, w odcieniach nawiązujących do barw klubowych (bordo i granat – wzorowane na barwach klubu z Bazylei). Akcesoria klubowe, w tym wypadku klubu FB Barcelona cieszą się dużą popularnością wśród chłopców i obecne są na wielu akcesoriach szkolnych i nie tylko. Sięgać możemy po plecaki szkolne FC Barcelona, piórniki szkolne FC Barcelona, worki na obuwie FC Barcelona i wiele innych. Wybierając model plecaka szkolnego dla chłopca FC Barcelona zwracajmy szczególną uwagę na takie elementy, jak: profilowanie pleców, regulowane szelki, obecność elementów odblaskowych zapewniających bezpieczeństwo na drodze i ścieżce rowerowej, wzmocnione dno, wodoodporność, lekkość, pakowność i kompaktowy rozmiar. Wiodącym procentem plecaków szkolnych FC Barcelona jest marka Astra. Plecaki FC Barcelona Astra zostały zaprojektowane w taki sposób, by służyły nie tylko w szkole, ale także podczas pozaszkolnych zajęć (basen, siłownia, boisko), wycieczek czy krótkich wypadów poza miasto. 

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów
  • Plecak szkolny trzykomorowy...
    150,75 zł

    Trzykomorowy plecak Astra z ciekawym nadrukiem. Plecak wyposażony jest w trzy pojemne komory pełne praktycznych schowków. Zastosowano w nim wyjątkową technologię Ergo Back minimalizującą naciski na barki i kręgosłup oraz zapewniającą poczucie komfortu. Jego dodatkowym autem jest nieprzemakalny gumowy spód.

  • Plecak ergonomiczny ASTRA AB340...
    150,75 zł

    Trzykomorowy plecak szkolny Astra. Plecak Astra posiada trzy funkcjonalne komory, przednia komora wyposażona w praktyczną kieszonkę oraz organizer na drobiazgi. Zastosowano w nim najnowszą technologię Ergo Back minimalizującą naciski na barki i kręgosłup oraz zapewniającą poczucie komfortu dziecka.

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów