Producenci

Media społecznościowe

Dostępna na rynku oferta piórników szkolnych jest wyjątkowo rozbudowana i dzięki temu dostosowana do zróżnicowanego grona odbiorców. Wybierać możemy pomiędzy piórnikami szkolnymi dla najmłodszych, nieco starszych oraz piórnikami dla młodzieży. Inne będą wzory piórników dla chłopców, a inne dla dziewczynek. Wreszcie możemy wybierać pomiędzy saszetkami, tubami, oraz rozkładanymi piórnikami jednokomorowymi, dwukomorowymi oraz trzykomorowymi. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż piórniki oferowane są z wyposażeniem lub bez wyposażenia. Wybór nie jest łatwy. Na tym etapie sugerujemy jak największy udział przyszłego użytkownika. W przeciwieństwie do wyboru plecaka czy tornistra, gdzie rodzice powinni szczególnie zatroszczyć się o względy zdrowotne dziecka, na etapie wyboru piórnika możemy pozostawić ostateczną decyzję dziecku.

W ofercie sklepu strefauczna posiadamy wyłącznie atestowane piórniki sprawdzonych producentów: St. Majewski, Topgal, Paso, Bagmaster, Coolpack Cp oraz Astra. Proponujemy skorzystać z menu filtrowana po lewej stronie, co powonno ułatwić znalezienie odpowiedniego modelu.

Piórniki 

Piórniki

Kompletowanie wyprawki szkolnej to nie tylko zakup plecaka, podręczników, zeszytów i artykułów plastyczno-piśmienniczych, ale wybór odpowiedniego piórnika szkolnego. Piórnik jest podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne stawianie czoła szkolnym wyzwaniom. Na rynku dostępny jest dziś szeroki wybór piórników do szkoły od rozkładanych piórników z wyposażeniem po tuby i saszetki. Wybór tego odpowiedniego powinniśmy uzależnić od oczekiwań, preferencji i potrzeb naszego dziecka. Różnorodność kolorów, motywów i fasonów piórników szkolnych pozwoli każdemu – nawet najbardziej wybrednemu – uczniowi wybrać coś dla siebie.

Wybór poszczególnych modeli piórników szkolnych warto dostosować do wieku, potrzeb i oczekiwań użytkownika. Z myślą o najmłodszych sięgajmy po piórniki rozkładane (z wyposażeniem lub bez wyposażenia), z których łatwo sięgać po pożądany w danej chwili element wyposażenia. Z myślą o starszych dzieciach oraz młodzieży wybierać możemy piórniki tuba, piórniki saszetki lub piórniku dwu- i trzykomorowe. W ofercie znajdziemy także piórniki dla dziewczynek i piórniki dla chłopców, które występują w najbardziej lubianych przez dzieci motywach bajkowych. Z kolei oferowane piórniki dla młodzieży pozostają w zgodzie z najnowszymi trendami modowymi z Instagrama i nie tylko.  

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 707 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 707 produktów

Piórniki do szkoły dla najmłodszych

Największą popularnością wśród uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej (i nie tylko) cieszą się piórniki z wyposażeniem. W piórnikach z wyposażeniem na każdy element przewidziane jest ściśle określone miejsce (pióro, długopis, ołówek, flamastry, kredki, gumka, temperówka, linijka itd.), co sprzyja kształtowaniu u dziecka – już od najmłodszych lat – zmysłu organizacji i porządku. Piórniki rozkładane, piórniki dwukomorowe i piórniki trzykomorowe posiadają usztywnioną konstrukcję, zapinane są na zamek błyskawiczny, a każda przegródka do przechowywania szkolnych przyborów mocowana jest na gumce. Użytkowanie takiego piórnika szkolnego wymaga od dziecka pewnej dyscypliny, bo po skończonej lekcji każdy element wyposażenia należy umieścić w specjalnie do tego przeznaczonej przegródce. Dodatkowym plusem piórników z wyposażeniem jest wielka łatwość w znajdowaniu pożądanego w danym momencie przyboru. Uczniowie szkół podstawowych podczas lekcji często sięgają – na prośbę nauczyciela – po kolorowe mazaki, kolorowe długopisy i kredki. Ułatwiony dostęp do przyborów w piórnikach z wyposażeniem sprzyjał będzie zachowaniu koncentracji i skupionej uwagi na przedmiocie lekcji, zamiast na poszukiwaniu pożądanego koloru mazaka lub kredki w piórniku tuba lub piórniku saszetka. Piórniki tuba, choć wygodne i niewielkie, to jednak nie dają tego organizacyjnego komfortu – warto rozważyć ich zakup z myślą o starszych dzieciach, gdy przybory szkolne ograniczają się wyłącznie do podstawowych elementów (m.in. pióro, długopis, ołówek, gumka, cyrkiel, kolorowe cienkopisy). Wybierać możemy między piórnikami rozkładanymi na płasko lub piórnikami jednokomorowymi, dwukomorowymi i trzykomorowymi, które otwiera się jak książkę. Wybór odpowiedniej wielkości piórnika szkolnego uzależnijmy od szkolnych wymogów względem ilości potrzebnego wyposażenia na artykuły piśmiennicze. Najczęściej wybieranym piórnikiem do klas 1-3 to opcja trzykomorowa, która pomieści akcesoria szkolne każdego pierwszoklasisty.

Piórniki do szkoły dla dziewczynek

Wybór piórników szkolnych każdego typu jest na tyle szeroki, że każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. O ile przy wyborze plecaka szkolnego największą rolę odgrywają aspekty zdrowotne i bezpieczeństwa, stąd preferencje stylistyczne muszą siłą rzeczy odejść na dalszy plan, o tyle w przypadku piórnika możemy pozwolić dziecku na całkowitą dowolność w wyborze tego jedynego i wymarzonego piórnika szkolnego. Wybierać możemy między piórnikami z wyposażeniem, piórnikami jedno-, dwu- i trzykomorowymi, piórnikami tuba lub piórnikami saszetka. Modele piórników dla dziewczynek utrzymane są w ciepłej i radosnej kolorystyce. Znajdziemy piórniki szkolne utrzymane w odcieniach: różu, fioletu, pasteli, niebieskiego, zieleni i wielu innych. Do najbardziej popularnych wśród dziewczynek z klas 1-3 należą piórniki z motywem bajkowym, a w tym m.in.: Barbie, Equestria Girls, Frozen – Kraina Lodu, Furby, My Little Friend, My Little Pony, Wróżki, Minionki, Emoji, Barbie. Starsze dziewczynki (od 4 klasy wzwyż) chętnie sięgają po piórniki marek Coolpack, Topgal, St. Majewski (St. Right), Paso, których szeroka gama modnych wzorów i modeli idzie w parze z najnowszymi trendami. Wartymi uwagi są piórniki z kwiatami, motylkami, donutsami, origami, listkami, ptasimi piórami, makaronikami i wieloma innymi wzorami. Szczególnie popularnym wśród dziewczynek jest piórnik boho, piórnik z jednorożcami oraz piórnik z flamingami. Jeżeli zależy nam, aby piórnik i plecak szkolny współgrały ze sobą nie tylko kolorystycznie, ale także motywem przewodnim, to stawiajmy na produkty tej samej marki. Wartą uwagi jest oferta plecaków szkolnych i piórników marki St. Right (St. Majewski) promowana przez Roksanę Węgiel – zwyciężczynię pierwszej polskiej edycji The Voice of Kids.

Piórniki do szkoły dla chłopców

Różnorodna gama wzorów, modeli i kolorów piórników szkolnych dla chłopców pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie, pozostającego w zgodzie nie tylko z własnymi zainteresowaniami, ale obecną modą i trendami. Z myślą o najmłodszych stawiajmy na piórniki z wyposażeniem, natomiast starsi chłopcy (od 4 klasy wzwyż) wybierać mogą spośród piórników tuba, piórników saszetka, piórników dwukomorowych i trzykomorowych. Piórniki dla chłopców utrzymane są w stonowanej kolorystyce (np. szary, zielony, niebieski, czarny). Najpopularniejszymi wśród pierwszoklasistów (i nie tylko) są piórniki szkolne z motywami bajkowymi, a w tym m.in.: Star Wars, Spiderman, Samoloty, Minionki, Hit Wheels, Furby, Minionki, Angry Birds. Z myślą o starszych uczniach warto sięgać po mniej dziecięce motywy. W tym względzie na uwagę zasługują piórniki szkolne Coolpack, St. Right (St. Majewski), Paso, Topgal, których wzornictwo jest na tyle uniwersalne i stonowane, że nie znudzi się po pierwszych kilku miesiącach szkolnej nauki. W gusta chłopców wpiszą się zapewne piórniki szkolne z wzorami graficznymi (paski, kratka, figury geometryczne) oraz wielokrotnie powtarzającymi się motywami piłki nożnej, samochodów, dolara amerykańskiego, kapsli popularnych napojów typu Coca-cola, militarnymi naszywkami oraz wieloma innymi. Jeśli zależy nam, aby wzór i kolor piórnika dla chłopca współgrał stylistycznie z plecakiem szkolnym, to stawiajmy na markę, która ma w swojej ofercie współgrający kolorem i motywem komplet.

Piórniki młodzieżowe

Szeroki wybór piórników młodzieżowych pozwoli każdej dziewczynie i każdemu chłopcu wybrać coś zgodnego z najnowszymi trendami, własnymi zainteresowaniami i oczekiwaniami. Największą popularnością w kategorii piórników młodzieżowych dla dziewczyn cieszą się modele w odcieniach pasteli (blady róż, miętowy, błękit, jasny szary) z wielokrotnie powtarzającymi się motywami, np. flamingów, makaroników, jednorożców, buldogów, listków, pawich piór, tropikalnych kwiatów, dżungli. Wartymi uwagi są piórniki młodzieżowe wielokolorowe z wzorami azteckimi i geometrycznymi (kropki, paski, kratka). Fanki klasyki mogą sięgnąć po jednokolorowe, stonowane kolorystycznie piórniki młodzieżowe, które współgrały będą stylistycznie z każdym plecakiem szkolnym. Ciekawą propozycję piórników młodzieżowych ma w swojej ofercie m.in.: marka Paso, St. Right (St. Majewski), Topgal, Coolpack. Piórniki młodzieżowe dla chłopców to przede wszystkim odcienie zieleni, niebieskiego, czarnego i szarości. Fani piłki nożnej mogą sięgnąć po piórniki szkolne z wzorami nawiązującymi do tej dyscypliny sportowej (m.in. FC Barcelona, Real Madryt, Robert Lewandowski). Wartymi uwagi są piórniki młodzieżowe dla chłopców z wzorem moro, amerykańskiego dolara, blaszki elektronicznej, Black Mirror, militarnych naszywek czy gwoździ. Ciekawą opcją wśród piórników młodzieżowych dla chłopców są modele z wzorami graficznymi (paski, kratka, figury geometryczne, abstrakcje graficzne). Z myślą o młodzieży sięgajmy po piórniki tuba, piórniki saszetki lub piórniki jednokomorowe. Ilość potrzebnego wyposażenia w wyższych klasach szkoły podstawowej oraz liceum nie jest na tyle duża i różnorodna, by koniecznym było kupowanie typowego piórnika z wyposażeniem, który obok artykułów piśmienniczych pomieścić ma flamastry, kredki, kolorowe mazaki i wiele innych akcesoriów.

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów