Producenci

Media społecznościowe

Śniadaniówki i bidony 

Oferujemy śniadaniówki oraz bidony. W naszej ofercie znaleźć można pojemniki służące do spakowania śniadania czy też obiadu do szkoły oraz na różnego rodzaju wycieczki i pikniki. Dostępne są w różnych wzorach dla dziewczynek oraz chłopców. Dzięki śniadaniówce i bidonie Twoje dziecko zawsze będzie pamiętać o drugim śniadaniu. 

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 225 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 225 produktów

Dlaczego tak ważne dla ucznia jest drugie śniadanie 

Wiele męczących godzin spędzonych w pełnym skupieniu podczas szkolnych zajęć – to codzienność milionów dzieci na całym świecie. Intensywna nauka i stale rozwijający się organizm młodego człowieka potrzebuje regularnej dawki pożywienia, które dostarczy mu dawkę energii na kolejne wyzwania. W obecnych czasach, często zapomina się jak ważne w prawidłowym rozwoju dziecka jest drugie śniadanie. W wielu szkołach serwowane są stołówkowe obiady, ale nie każdemu dziecku pasuje spożywanie obiadu poza domem. Często pierwszym posiłkiem po śniadaniu jest dopiero posiłek w domu późnym popołudniem.

Tak duża przerwa między posiłkami, źle wpływa na dojrzewający organizm młodego człowieka i na dłuższej przestrzeni czasu prowadzi do poważnych zaburzeń żywieniowych. Dlatego tak ważnym elementem wyposażenia każdego plecaka jest śniadaniówka oraz bidon. W porządnej śniadaniówce powinna znaleźć się kanapka oraz  duża ilość różnorodnego jedzenia w małych porcjach, które dziecko będzie mogło przekąszać przez długi czas, najlepiej gdy będą to owoce oraz warzywa. W wielu krajach Europy, zabieranie przez dziecko śniadaniówki do szkoły, jest oczywistością. W Polsce ten trend kiedyś bardzo popularny, gdzieś zanika w pośpiechu społeczeństwa, gdzie dzieci od najmłodszych lat uczone są spożywania posiłków w biegu, gdzieś po drodze między jednym, a drugim miejscem.

Pamiętajmy jednak, że tu chodzi o zdrowie dziecka, od którego przecież tak dużo się wymaga. Dostarczając mu odpowiednie drugie śniadanie, wspieramy jego rozwój i zapewniamy mu, że burczenie w brzuchu nie będzie zakłócać jego nauki. W ofercie naszego sklepu proponujemy Państwu śniadaniówki i bidony wykonane z wysokiej jakości tworzywa. W wyjątkowych wzorach i kolorach, dzięki którym dziecko pokocha drugie śniadania. Są one w pełni szczelne, dzięki czemu podręczniki i inne rzeczy w plecaku nie ulegną zabrudzeniu jedzeniem oraz piciem. A dodatkowo, bez przeszkód nadają się do mycia w zmywarkach. Czy twoje dziecko ma już swój zestaw śniadaniowy?

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów