Producenci

Media społecznościowe

farby z brokatem 

Farbki z brokatem

Malowanie farbkami plakatowymi dostarcza naszym najmłodszym wiele radości, ale warto je urozmaicić odkrywaniem nowych technik. Pomocne w tym względzie mogą okazać się farbki brokatowe, które wzbogacą swoim błyskiem niejeden obrazek. Farby z brokatem Malowanie farbkami każdego typu – czy to brokatowymi, akwarelowymi, plakatowymi czy akrylowymi -  rozwija dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, a także jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu wolnego od zajęć szkolnych.

Farby z brokatem pozwolą naszym najmłodszym poczuć się jak prawdziwi mistrzowie pędzla – dają nie tylko intensywny, głęboki i trwały kolor, ale co najważniejsze – dyskotekowy błysk. Z farbkami brokatowymi obchodzimy się podobnie jak z farbami plakatowymi. Do malowania farbami z brokatem nie potrzebujemy dodatkowego wyposażenia - obok kartki papieru wystarczy pędzel do malowania (z naturalnego lub syntetycznego włosia) oraz niewielki pojemnik z wodą. Farby z brokatem będą atrakcyjną metodą na zabawę kolorami zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów
Wyświetlam 1 - 3 z 3 produktów

Farbki z brokatem

Farbki brokatowe wyglądem i strukturą zbliżone są do farb plakatowych, z tą różnicą że posiadają odbijające światło kawałki brokatu. Farbami z brokatem możemy malować w zasadzie bez użycia wody, są one bowiem na tyle rozcieńczone, że wystarczy nam wyłącznie pędzel i kartka papieru. Malując farbami z brokatem korzystać możemy w zasadzie z każdego typu papieru – od cienkiej kartki drukarskiej po karton. W malowaniu bez użycia wody pomocna może okazać się niewielka szmatka lub kawałek ręcznika papierowego, w który wytrzemy nadmiar nabranego koloru. Jeśli jednak nie towarzyszą nam sytuacje ekstremalne, to warto jednak wspomagać się wodą i wypłukiwać pędzel po nabieraniu kolejnych odcieni farby brokatowej, aby każdy z kolorów zachował swój właściwy odcień. Farbki brokatowe pomieszczone są najczęściej w niewielkich, plastikowych słoiczkach, z których bardzo łatwo jest nabierać pożądany kolor. 

Farbki brokatowe dla dzieci

Opakowania farbek z brokatem są na tyle kompaktowe, że bez większych problemów zmieszczą się w szkolnym plecaku lub tornistrze. Efekty jakie dają są zbliżone do tego, który uzyskać możemy farbami plakatowymi – kolor jest intensywny, wykończenie matowe, a kontury można bardzo łatwo wyrysować – z tą różnicą, że posiadają cząstki mieniącego się brokatu. Farbkami brokatowymi bardzo łatwo jest operować, więc przyniosą dziecku wiele radości z malowania. Kolory można łączyć ze sobą dla uzyskania pożądanego odcienia. Farby brokatowe pozwalają na tworzenie niezapomnianych obrazów, a także wielobarwnych prac abstrakcyjnych z kilkoma wyraźniejszymi plamami koloru. Z najmłodszymi warto spróbować metody malowania palcem, co dostarczy dodatkowej porcji zabawy. Ciekawym pomysłem na malowanie jest pomalowanie dziecięcej dłoni i odbicie jej na kartce papieru. Taką pracę z powodzeniem możemy oprawić i podarować najbliższym na różne okazje. 

Farbki z brokatem Astra i Bambino

Godnymi polecenia farbkami z brokatem będą te, które posiada w swojej ofercie firma Astra. Farbki brokatowe Astra charakteryzują się nie tylko znakomitą przyczepnością do podłoża, ale dają intensywny pigment, który odporny jest na ścieranie. Farby z brokatem Astra dzięki użyciu wysokiej jakości komponentów świetnie  rozprowadzają się po podłożach wchłaniających wodę, m.in.: po papierze, kartonie, drewnie, ceramice, masie papierowej. A co najważniejsze, farby dekoracyjne Astra z brokatem spełniają wysokie normy bezpieczeństwa, więc są bezpieczne dla dzieci. Farby Astra możemy dostać w kompletach pakowanych po 6 słoiczków. Brokatowy połysk farb dekoracyjnych Astra stanowić będzie doskonałe uzupełnienie klasycznych farb plakatowych. Godnymi uwagi są także farby z brokatem Bambino, które posiadają równie wyraziste i nasycone barwy, odporne na działanie światła. Wysoka jakość farbek Bambino pozwala na spróbowanie np. techniki malarstwa witrażowego, co stanowić może ciekawe urozmaicenie wobec klasycznych malunków. Farbki z brokatem Bambino możemy spotkać w kompletach po 10 słoiczków, gdzie znajdziemy 4 kolory brokatowe, 4 fluorescencyjne oraz złotą i srebrną farbę.

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów