Producenci

Media społecznościowe

Kredki ołówkowe 

Kredki ołówkowe

Kredki ołówkowe to jeden z obowiązkowych elementów wyprawki dla każdego przedszkolaka i ucznia szkoły podstawowej. Rysowanie kredkami jest także jedną z najpopularniejszych zabaw wśród naszych najmłodszych. Kredki ołówkowe Kolorowanie kolorowanek i rysowanie nie tylko pozwala miło spędzić czas podczas długich jesiennych wieczorów lub gdy wakacyjna pogoda zawiodła, ale przygotowuje do nauki pisania, ucząc pisarskiego chwytu. Pamiętajmy, że tylko prawidłowy uchwyt pióra lub długopisu pozwoli na sprawną naukę pisania. 

Kredki ołówkowe są najbardziej podstawowym typem kredek. Możemy je kupować w zestawach liczących od 12 do nawet 72 kredek, a im większa ilość kolorów, to tym więcej radości z rysowania. Kredki ołówkowe sprawdzą się zarówno u młodszych, jak i u starszych dzieci. Dobre kredki ołówkowe powinny dawać intensywny kolor i być na tyle miękkie, by dziecko bez trudu mogło nakładać kolor na kartkę papieru. Aby mieć pewność, że dokonaliśmy właściwego wyboru stawiajmy tylko na dobre i sprawdzone marki – kredki Koh-i-Noor, kredki Astra, kredki Faber-Castell, kredki Bambino, kredki Pentel, kredki Colorino. Kretki 

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 102 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 102 produktów

Kredki ołówkowe – kredki do kolorowania

Kredki ołówkowe są podstawowym narzędziem do tworzenia rysunków, grafik i kolorowania, a ich zalety – obok artystów rysowników - doceniają dzieci, które używają ich chętnie zarówno w szkole, jak i w czasie wolnym. Cienki rysik kredek ołówkowych, zamknięty (najczęściej) w drewnianej powłoce, pozwala na bardzo precyzyjne kolorowanie nawet bardzo szczegółowych kolorowanek. O ile kredki świecowe będą świetną wprawką do nauki pisania dla kilkulatków, o tyle kredki ołówkowe zbliżone są już rozmiarem i kształtem do pióra czy długopisu. Będą więc świetnym wyborem dla dzieci, które gotowe są pójść o krok dalej w wyrabianiu pisarskiego uchwytu. Nieodzownym elementem rysowania kredkami ołówkowymi jest zakup solidnej i trwałej temperówki, najlepiej z pojemnikiem. Do wykonywania pierwszych szkiców rysunku warto zakupić ołówek (najlepiej o twardości HB), a do ewentualnych korekt lub omsknięć ołówka poza wyznaczoną linię, gumkę do mazania. 

Kredki ołówkowe Bambino, kredki ołówkowe Astra i kredki ołówkowe Colorino – idealne do szkoły

Miękki grafit (pigment) i żywe kolory to te cechy, których powinniśmy poszukiwać w kredkach ołówkowych dla dzieci. Miękka kredka ołówkowa łatwo będzie sunęła po papierze nie powodując u dziecka zniechęcenia i rezygnacji, a żywe i radosne kolory dawać będą sporo motywacji do tworzenia dalszych kolorowych dzieł. Tylko dobrej jakości kredki ołówkowe odporne będą na złamania, dlatego stawiajmy tylko na sprawdzone marki o ugruntowanej na rynku pozycji. Kredki ołówkowe Bambino i kredki Astra są jednymi z najpopularniejszych kredek wśród dzieci. Już same opakowania – kolorowe i atrakcyjne wizualnie - sprawiają, że chce się chwycić za kartkę papieru. Kredki Bambino w drewnianej oprawie sprzedawane są w kompletach po 12, 18 i 24 sztuki. Pojawiają się w różnych wariantach, znajdziemy trójkątne kredki Bambino, a także grube kredki Bambino. Kredki Bambino 12 sztuk i kredki Bambino 24 sztuki będą doskonałym wyborem do szkoły, by nie przeciążać nadmiernie plecaka. Z kolei popularne kredki ołówkowe Astra i kredki ołówkowe Colorino znajdziemy w zestawach po 12 i 24 kolorów.

Kredki ołówkowe Koh-i-Noor, kredki ołówkowe Faber-Castell, kredki ołówkowe Pentel  

Jeśli 24 sztuki kredek ołówkowych to za mało, by zaspokoić artystyczne aspiracje dziecka, to warto przyjrzeć się zestawom kredek ołówkowych Koh-i-Noor oraz kredek ołówkowych Faber-Castell liczącym nawet do 72 sztuk. Producenci kredek Koh-i-Noor, kredek Faber-Casell i kredek Pentel oferują najwyższą jakość kredek ołówkowych (i nie tylko) na rynku, stąd tak chętnie używają ich profesjonaliści. Miękki rysik, odporność na złamania i bardzo szeroka gama kolorystyczna zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających. Kredki ołówkowe Koh-i-Noor kupić możemy w kompletach po 24, 36, 48 i 72 sztuki, kredki ołówkowe Faber-Castell w kompletach po 12, 20, 24, 30, 36 i 48 sztuk, z kolei kredki ołówkowe Pentel w zestawach po 12 i 24 sztuki. Niektóre z wymienionych pakowane są w eleganckie, metalowe, co czyni z nich ciekawy pomysł na prezent dla dziecka (i nie tylko) na każdą okazję.

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów