Producenci

Media społecznościowe

Działalność w zakresie sprzedaży artykułów szkolnych prowadzimy od roku 2007.

Oferujemy szeroki zakres artykułów szkolnych takich jak plecaki szkolne, tornistry, piórniki, artykuły piśmienne, artykuły plastyczne i wiele innych produktów przydatnych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów a także dla przedszkolaków.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy samej stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. 

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22 7697727 lub 505 420060.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu StrefaUcznia.pl jest jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.


Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów