Producenci

Media społecznościowe

Działalność w zakresie sprzedaży artykułów szkolnych prowadzimy od roku 2007.

Oferujemy szeroki zakres artykułów szkolnych takich jak plecaki szkolne, tornistry, piórniki, artykuły piśmienne, artykuły plastyczne i wiele innych produktów przydatnych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów a także dla przedszkolaków.

Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy samej stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta. 

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-769-77-27 (poniedziałek-piątek od 7-18) lub 505-420060 (poniedziałek-sobota od 9-17) a także przez numer gadu-gadu: 877134 lub czat firmowy dostępny w prawym górnym rogu ekranu monitora.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu StrefaUcznia.pl jest jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.

Sklep stacjonarny czynny: Pn-Pt: 7-18.

Infolinia: 22-7697727, 505-420-060


Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów