Producenci

Media społecznościowe

Czym jest plastelina wie chyba każdy z nas. Od najmłodszych lat tworzyliśmy z niej małe i większe plastelinowe dzieła. To niezniszczalny produkt pokoleniowy. Teraz bawią się nią nasze dzieci. Plastelina jest uniwersalnym tworzywem doskonałym do wszelkich prac manualnych i kreatywnych, a szeroka gama kolorystyczna daje ogromne możliwości tworzenia nietuzinkowych dzieł. Zabawa plasteliną pomaga wyćwiczyć giętkość palców i nadgarstków, co jest niezwykle przydatne przy nauce kaligrafii. Jaką jednak plastelinę wybrać, gdy na rynku jest dostępnych tyle różnych jej rodzajów? Odpowiedź jest prosta – najlepszą!

Plasteliny przeznaczone są do zabawy oraz nauki modelowania w szkołach i przedszkolach, domu oraz pracowniach plastycznych.  Można z nich wykonywać figurki wszelkiej maści, odciskać wzory, tworzyć obrazy rozcierając je palcami lub przyklejając małe kuleczki. Świetnie sprawdzą się również przy wykrawaniu foremkami oraz wytłaczaniu praskami do plasteliny. To nauka poprzez zabawę, na wiele kreatywnych godzin. Plasteliny renomowanych firm, wykonywane są z bezpiecznych surowców najlepszej jakości. W swoim składzie nie zawierają metali ciężkich oraz posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Stały laboratoryjny nadzór jakości zapewnia dbałość o najwyższy poziom użytych w procesie wytwórczym materiałów. Dzięki długiemu procesowi udoskonalania, plasteliny te zdecydowanie wyróżniają się na tle zamienników gorszej jakości. Delikatna struktura pozwala na łatwe rozprowadzanie i modelowanie, przy czym nie brudzi rąk i nie barwi ubrań. Pozostają miękkie i plastyczne nawet po pozostawieniu ich na powietrzu dłuższy czas, dzięki czemu nadają się do wielokrotnego użytku. Oferujemy plasteliny klasyczne oraz bardziej niezwykłe takie jak na przykład świecące w ciemnościach lub brokatowe. Wszystko co potrzebne dziecku do rozwijania kreatywności i zdolności manualnych, niezwykle przydatnych w późniejszych etapach nauki. 

Plasteliny 

W ofercie producentów dostępna jest szeroka oferta plastelin dostosowana do zróżnicowanych potrzeb uczniów. Są to zarówno plasteliny klasyczne doskonałe do wszelkiego rodzaju prac plastycznych i zabaw manualnych, jak też na przykład plasteliny świecące w ciemności. Bardzo ważne jest, żeby skład plasteliny był bezpieczny dla zdrowia dziecka, czyli żeby była ona wykonana z bezpiecznych materiałów. Potwierdzają to odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Gwarantują to m.in. popularne na polskim rynku takie marki proucentów artykułów plastycznych jak Bambino, Colorino oraz Astra.

Wyświetlam 1 - 54 z 54 produktów
Wyświetlam 1 - 54 z 54 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów