Producenci

Media społecznościowe

Plecaki na kółkach to ostatni krzyk mody. Jednak nie tylko to sprawia, że są tak pożądanym towarem na rynku artykułów szkolnych. Nie od dziś wiadome jest jak ciężkie są podręczniki, zeszyty i te wszystkie inne rzeczy, które powinien posiadać każdy dobry uczeń, w swoim plecaku. Szkoły często nie umożliwiają pozostawiana nawet części podręczników w szafkach, których po prostu nie ma ze względów lokalowych bądź finansowych. Na tym cierpią plecy i kręgosłup dziecka. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego plecaka, który odciąży młodego ucznia i zapobiegnie wadom postawy.

Najodpowiedniejszym wyborem zostaje więc plecak na kółkach. Dziecko nie musi nosić na plecach ogromnego ciężaru książek, a bezpiecznie je transportować ciągnąc plecak po ziemi na kółkach. Niezwykle funkcjonalna teleskopowa rączka jest bardzo wygodna w użytkowaniu, bezproblemowo i szybko składa się i rozkłada. Wykonany z najlepszych gatunkowo materiałów, niezwykle lekki i wytrzymały. Podwójne koła z kauczuku zapewniają wygony transport plecaka po każdej nawierzchni. Koła można schować w wysuwanym pokrowcu, tak aby nie brudziły ubrania podczas noszenia. Szerokie, wyściełane szelki na ramiona są regulowane, aby można było swobodnie wkładać i zdejmować tornister w razie potrzeby przeniesienia. Każdy bogato wyposażony w dodatkowe kieszenie i przegrody. Boczne elastyczne kieszonki stanowią doskonałe miejsce na bidon czy butelkę z napojem.

W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę pięknie kolorowych  i niezawodnych modeli, wśród których każdy znajdzie ten jedyny, dopasowany do jego potrzeb i upodobań. Na plecaku znajdują się elementy odblaskowe, które zapewniają bezpieczeństwo na drodze zarówno w nocy jak i podczas złej pogody. Kupując plecak warto zainwestować w produkt, który nie rozpadnie się po kilku tygodniach użytkowania. Oferowane przez nas plecaki są długowieczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, długo będą służyły dziecku. Na plecaki z naszego sklepu oferujemy dwuletnią gwarancję producenta. Już dziś zadbaj o kręgosłup swojego dziecka!

Plecaki na kółkach 

Plecaki na kółkach to nie tylko ostatni krzyk mody, ale przede wszystkim olbrzymia wygoda dla uczników narażonych na przenoszenie coraz cięższych wyprawek szkolnych. Nie od dziś wiadomo jest jak ciężkie są podręczniki, zeszyty i inne akcesoria szkolne, które powinien posiadać każdy dobry uczeń. Plecak na kółkach to przede wszystkim znakomite rozwiązanie dla tych uczniów, których szkoły nie zapewniają możliwości pozostawiana podręczników w szafkach. Na tym cierpią plecy i kręgosłup dziecka. Dlatego tak ważny jest wybór plecaka, który odciąży młodego ucznia i zapobiegnie wadom postawy.

Przy wyborze plecaka na kółkach warto uwzględnić kilka czynników, z których najważniejsze to funkcjonalność, wygląd, bezpieczeństwo na drodze, oraz waga (nawet plecak na kółkach trzeba czasami podnieść). Dlatego w sklepie strefaucznia nie idziemy na żadne kompromisy i współpracujmey wyłącznie ze sprawdzonymi producentami plecaków szkolnych na kółkach. Są to takie marki jak Coolpack, Majewski, Astra oraz Paso. Plecaki tych producentów zostały zaprojektowane zgodnie z najważniejszymi zasadami ergonomii, wygody oraz bezpieczeństwa ucznia. 

Nasza oferta obejmuje zarówno plecaki na kółkach dla dziewczynek, jak też plecaki na kółkach dla chłopców. Dla najmłodszych proponujemy plecaki z motywami bajkowymi.

na stronę
Wyświetlam 1 - 60 z 83 produktów
Wyświetlam 1 - 60 z 83 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów