Producenci

Media społecznościowe

Plecaki Real Madryt 

Plecaki Real Madryt

Bogata i różnorodna oferta plecaków dla chłopców w naszym sklepie pozwoli każdemu znaleźć coś wyjątkowego i idealnie skrojonego na miarę własnych potrzeb i oczekiwań. Wybierać możecie spośród plecaków szkolnych dla chłopców w różnych wariantach kolorystycznych, różnych kategoriach cenowych, a także z różnymi popularnymi motywami – od sportowych, przez komiksowe, po bajkowe. Plecaki Real Madrit Niekwestionowanym faworytem od wielu już sezonów wśród plecaków szkolnych dla chłopców są plecaki szkolne sportowe lub z motywami nawiązującymi do różnych dyscyplin sportowych. Producenci plecaków szkolnych, wychodząc naprzeciw chłopięcym oczekiwaniom oferują plecaki Real Madryt, które będą idealnym dopełnieniem wyprawki szkolnej każdego fana i entuzjasty piłki nożnej. Rozważając zakup poszczególnych modeli plecaków szkolnych dla chłopców zwracajmy uwagę na takie elementy, jak: profilowanie pleców, regulowane szelki, obecność elementów odblaskowych zapewniających bezpieczeństwo na drodze i ścieżce rowerowej, wzmocnione dno, wodoodporność, lekkość, pakowność i kompaktowy rozmiar. 

Plecaki szkolne Real Madryt dla chłopców odznaczają się klasycznym i ponadczasowym designem, występują w różnych wariantach kolorystycznym, w tym w odcieniach nawiązujących do barw klubowych. Akcesoria klubowe, w tym wypadku klubu Real Madryt cieszą się dużą popularnością wśród chłopców i obecne są na wielu akcesoriach szkolnych i nie tylko. Sięgać możemy po plecaki szkolne Real Madryt, piórniki szkolne Real Madryt, worki na obuwie Real Madryt i wiele innych. Wiodącym producentem plecaków szkolnych Real Madryt dla chłopców jest marka Astra. Plecaki szkolne dla chłopców Astra występują w różnorodnej gamie odcieni od niebieskiego i granaty, po szary i czarny z logiem klubu piłkarskiego. Plecaki szkolne Real Madryt Astra zostały zaprojektowane w taki sposób, by służyły nie tylko w szkole, ale także podczas pozaszkolnych zajęć (boisko, basen, siłownia), wycieczek czy krótkich wypadów poza miasto. Plecak szkolny Real Madryt dla chłopca będzie także doskonałym pomysłem na prezent na każdą okazję, w tym Dzień Dziecka.

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów
 • Dwukomorowy plecak szkolny Real...
  94,80 zł
  Chwilowo niedostępny

  Dwukomorowy plecak szkolny REAL MADRID marki Astra. Jest to świetna propozycja dla uczniów szkoły podstawowej. Plecak REAL MADRID został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki, a także jako plecak sportowy na treningi.

 • Plecak szkolny Real Madryt...
  179,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Trzykomorowy plecak szkolny z usztywnianym dnem Real Madryt marki Astra. Oferowany produkt to świetna propozycja dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej. Plecak Real Madryt został zaprojektowany do wielu zastosowań - może służyć jako plecak do szkoły, miejski i na krótkie wypady oraz wycieczki.

Wyświetlam 1 - 2 z 2 produktów

Menu

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów