Producenci

Media społecznościowe

Przygotowując wyprawkę do szkoły, obok podręczników i zeszytów, bardzo ważnym zakupem są takie przybory szkolne jak artykuły plastyczne i piśmienne. Jest to spore wyzwanie, ponieważ rynek przesycony jest przeróżnymi artykułami mającymi na celu wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z naszego portfela, przy jakości wykonania niejednokrotnie nie adekwatnej do ceny. Jak się uchronić przez nieprzemyślanymi zakupami? Warto zaplanować zakupy wyprawki z wyprzedzeniem i nie dać się kusić naciągaczom. Bardzo ważne jest, aby przeglądać oferty jedynie renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość swoich produktów. Artykuły wyprodukowane przez takie firmy posiadają atesty jakości i certyfikaty zapewniające, że kupujemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka. Tej pewności zdecydowanie nie będziemy mieć kupując tanie produkty nieznanego pochodzenia, które mogą posiadać szkodliwe substancje.

Ważnym kryterium przy wyborze artykułów plastycznych, będzie wiek dziecka. Dla najmłodszych artystów, posiadamy bogatą ofertę bezpiecznych, przeznaczonych właśnie dla nich kredek, farbek oraz flamastrów. Dla nieco starszych, znajdą się artykuły bardziej specjalistyczne, takie jak pastele czy gumki chlebowe. Dla każdego miłośnika kreatywnych zajęć plastycznych, znajdzie się coś co przypadnie do jego gustu, wymagań i zapotrzebowania.

Dużym ułatwieniem przy zaplanowaniu i zakupieniu elementów wyprawki są zakupy przez Internet. Kupując w ten sposób możesz sprawdzić różne rodzaje artykułów, porównać między sobą ich specyfikację czy też przeczytać na ich temat opinie innych osób. Dodatkowo masz pewność, że nie zdublujesz zakupu któregoś artykułu, zapominając niechcący o innym. Wszystko co powinno znaleźć się w piórniku ucznia, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Proponujemy bogatą ofertę artykułów do rysowania i malowania, a także wszelkie akcesoria potrzebne na zajęciach artystycznych. Kupią Państwo u nas także przybory do pisania. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i najlepszej jakości. Nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę i zaplanuj je już dziś!

KOLOROWANKA RELAKSACYJNA ANTYSTRESOWA DLA DOROSŁYCH 16 ARKUSZY

5902277306234

590227730623414208

Kolorowanie to dzisiaj jedna z najpopularniejszych metod relaksu. To nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na odprężenie się, odstresowanie i wyciszenie. Kolorowanki relaksacyjne stają się coraz bardziej popularne, a firma Interdruk przygotowała coś wyjątkowego - kolorowankę antystresową "Srebrne Sny".

More details

6,43 zł

- +

Producent: Interdruk

 
Dodatkowy opis

Oto, co ją wyróżnia:

 • Srebrne Sny to kolorowanka w formie książeczki, która składa się z 16 stron. Każda ze stron zawiera wyjątkowe wzory i motywacyjne cytaty, które pozwolą Ci wprawić się w wyjątkowy nastrój i stworzyć swoje własne dzieło sztuki.

 • Grube, sztywne kartki z wyjątkowo grubym papierem 120 g zapewniają doskonałą jakość i trwałość. Metaliczna okładka dodaje elegancji, a format A4 umożliwia wygodne kolorowanie.

 • Kolorowanka Srebrne Sny nie tylko pomoże Ci się wyciszyć i odprężyć, ale także będzie piękną dekoracją pokoju lub biura. Można ją oprawić i zawiesić na ścianie, dzięki czemu będzie przypominać Ci o pozytywnych aspektach życia.

 • Zamieszczone w kolorowance cytaty kierują naszą uwagę na pozytywne aspekty rzeczywistości i pełnią rolę motywacyjną. To idealny sposób na połączenie relaksu i samorozwoju.

 • Srebrne Sny to idealny prezent dla siebie lub dla kogoś bliskiego. Kolorowanka jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia. To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, podczas którego możesz zrelaksować się, wyciszyć i w pełni cieszyć się chwilą.

W skrócie, kolorowanka antystresowa Srebrne Sny to:

 • Kolorowanka w formie książeczki z 16 stronami.

 • Grube, sztywne kartki z grubym papierem 120 g.

 • Metaliczna okładka i format A4.

 • Motywacyjne cytaty.

 • Idealna do kolorowania i dekoracji pokoju lub biura.

 • Idealna dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia.

 • Świetny sposób na relaks i samorozwój.

 • Doskonały prezent dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

 
Podstawowe cechy
Artykuły szkolneZeszyty i bloki

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

KOLOROWANKA RELAKSACYJNA ANTYSTRESOWA DLA DOROSŁYCH 16 ARKUSZY

KOLOROWANKA RELAKSACYJNA ANTYSTRESOWA DLA DOROSŁYCH 16 ARKUSZY

Kolorowanie to dzisiaj jedna z najpopularniejszych metod relaksu. To nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na odprężenie się, odstresowanie i wyciszenie. Kolorowanki relaksacyjne stają się coraz bardziej popularne, a firma Interdruk przygotowała coś wyjątkowego - kolorowankę antystresową "Srebrne Sny".

Produkty powiązane

Menu

QR code