Producenci

Media społecznościowe

Wybieramy piórnik dla dziecka

Piórnik jest codziennym towarzyszem dzieci i młodzieży podczas pobytu w szkole. Ważne jest, aby piórnik był przystosowany do potrzeb, a także aby cieszył oko za każdym razem, gdy leży na ławce.

Na początku trzeba zdecydować, czy piórnik jest przeznaczony dla młodszego ucznia (np. pierwszoklasisty lub nawet do przedszkola), czy może raczej szukamy piórnika młodzieżowego (dla gimnazjalisty lub licealisty). Każdy uczeń ma inne potrzeby i nosi ze sobą więcej lub mniej przyborów. Dla najmłodszych polecane są lekkie, składane piórniki-przyborniki na kredki, flamastry czy ołówki. Oprócz tego dobrym rozwiązaniem są piórniki sztywne, jednokomorowe, zapinane na suwak, z gumowymi uchwytami, w których przeważnie znajdziemy całą szkolną wyprawkę w postaci kredek, długopisu, ołówka, gumki, temperówki, a nawet podręcznego planu zajęć. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczeń ma wszystko uporządkowane w jednym miejscu. Natomiast dla młodzieży dobrze jest wybrać trochę doroślejszy piórnik, z dwiema komorami i kieszonkami zapinanymi na suwaki. Nie mają one „wyprawki”, jednakże starsi uczniowie dobrze wiedzą jakie są ich potrzeby i mogą z łatwością sami skompletować swoje przybory. Szeroka oferta przyborów szkolnych dostępna jest tutaj.

Następnym krokiem przy wyborze piórnika szkolnego jest dobranie odpowiedniego wzoru i koloru do gustu przyszłego posiadacza. Dla młodszych uczniów polecamy piórniki kolorowe, z ulubionym wzorem dziecka. Do wyboru są piórniki dziewczęce i chłopięce, zarówno różowe, niebieskie, jak i czarne. Każdy z nich posiada wyjątkowy wzór, np. kropki, kratkę, cyferki, a nawet nadruk kotka. Ważne jest, aby dziecko mogło samo wybrać piórnik dla siebie, dzięki czemu będzie zadowolone za każdym razem, gdy wyjmie piórnik z plecaka. Dla gimnazjalistów lub licealistów lepsze będą stonowane kolory piórników młodzieżowych, jak czarny lub szary, choć, oczywiście, nikt nie zabrania się wyróżniać!

Jednokomorowy piórnik szkolny Topgal Chi 727 + wyposażenie

CHI_727_I

New product

Jednokomorowy piórnik z oryginalnym nadrukiem. Piórnik posiada wysokiej jakości zamki i szerokie uchwyty ułatwiające otwieranie. Komora główna zawiera gumowe uchwyty na przybory szkolne z przezroczystą przepaską z planem lekcji.

Piórnik sprzedawany jest wraz z kompletnym wyposażeniem.
Zaprezentowane poniżej zdjęcia wyposażenia mogą być na przykładzie innego modelu o takich samych parametrach.

More details

59,00 zł

- +

Producent: Topgal

 
Dodatkowy opis

Szczegółowa specyfikacja wyposażenia piórnika:

  • 12 kolorowych kredek
  • 6 kolorowych flamastrów
  • 2 ołówki
  • 2 długopisy
  • Linijka
  • Gumka do ścierania
  • Temperówka
  • Plan lekcji

Paramatry techniczne:

Materiał: poliester

Rozmiary 20 x 13 x 3 cm

Waga:0,14 kg (bez wyposażenia)

 
Podstawowe cechy
KolorFioletowy
Artykuły szkolnePiórniki
PłećDziewczynki

QR code