Producenci

Media społecznościowe

Przygotowując wyprawkę do szkoły, obok podręczników i zeszytów, bardzo ważnym zakupem są takie przybory szkolne jak artykuły plastyczne i piśmienne. Jest to spore wyzwanie, ponieważ rynek przesycony jest przeróżnymi artykułami mającymi na celu wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z naszego portfela, przy jakości wykonania niejednokrotnie nie adekwatnej do ceny. Jak się uchronić przez nieprzemyślanymi zakupami? Warto zaplanować zakupy wyprawki z wyprzedzeniem i nie dać się kusić naciągaczom. Bardzo ważne jest, aby przeglądać oferty jedynie renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość swoich produktów. Artykuły wyprodukowane przez takie firmy posiadają atesty jakości i certyfikaty zapewniające, że kupujemy produkt bezpieczny dla naszego dziecka. Tej pewności zdecydowanie nie będziemy mieć kupując tanie produkty nieznanego pochodzenia, które mogą posiadać szkodliwe substancje.

Ważnym kryterium przy wyborze artykułów plastycznych, będzie wiek dziecka. Dla najmłodszych artystów, posiadamy bogatą ofertę bezpiecznych, przeznaczonych właśnie dla nich kredek, farbek oraz flamastrów. Dla nieco starszych, znajdą się artykuły bardziej specjalistyczne, takie jak pastele czy gumki chlebowe. Dla każdego miłośnika kreatywnych zajęć plastycznych, znajdzie się coś co przypadnie do jego gustu, wymagań i zapotrzebowania.

Dużym ułatwieniem przy zaplanowaniu i zakupieniu elementów wyprawki są zakupy przez Internet. Kupując w ten sposób możesz sprawdzić różne rodzaje artykułów, porównać między sobą ich specyfikację czy też przeczytać na ich temat opinie innych osób. Dodatkowo masz pewność, że nie zdublujesz zakupu któregoś artykułu, zapominając niechcący o innym. Wszystko co powinno znaleźć się w piórniku ucznia, znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Proponujemy bogatą ofertę artykułów do rysowania i malowania, a także wszelkie akcesoria potrzebne na zajęciach artystycznych. Kupią Państwo u nas także przybory do pisania. Wszystko w bardzo przystępnych cenach i najlepszej jakości. Nie odkładaj zakupów na ostatnią chwilę i zaplanuj je już dziś!

Zestaw geometryczny 4 elementowy flexi 20 cm Maped

3154142428202

31541424282023935

Zestaw geometryczny niezbędny w szkole, w szczególności na zajęciach matematycznych. W skład zestawu wchodzą: linijka o długości 20 cm, ekierka 60°/21cm, ekierka 45°/21cm kątomierz 180°/10cm. 

More details

6,35 zł

- +

Producent: Maped

 
Dodatkowy opis

Produkty zostały wykonane ze specjalnego giętkiego materiału odpornego na złamanie. Nadruk wykonany tuszem odpornym na promieniowanie UV.

 
Podstawowe cechy
KolorBiały
Artykuły szkolnePlastyczne i piśmienne

Bądź pierwszym który napisze opinię!

Napisz opinię

Zestaw geometryczny 4 elementowy flexi 20 cm Maped

Zestaw geometryczny 4 elementowy flexi 20 cm Maped

Zestaw geometryczny niezbędny w szkole, w szczególności na zajęciach matematycznych. W skład zestawu wchodzą: linijka o długości 20 cm, ekierka 60°/21cm, ekierka 45°/21cm kątomierz 180°/10cm. 

Produkty powiązane

Menu

QR code